Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie co? Wypisuje się z tego wyścigu szczurów o klitkę 40m w wojewódzkim za prawie milion. Patrząc na ceny w Warszawie doszłam do wniosku, że nie potrzebuję do szczęścia tego wspaniałego, zatłoczonego miasta i wynoszę się do domku pod lasem na Roztoczu. Pakuję cały mandzur, sprzęt do pracy i w cenie kawalerki 18m w Warszawie będę miała dom z ogrodem i kawałek działki. Dzieci nie mam i mieć nie zamierzam, mam swoją działalność i pracuję zdalnie, adoptuje psa i układam życie od nowa na zadupiu 70 km od wojewódzkiego. A w razie czegoś wyjadę za granicę i ahoj przygodo ( ͡° ͜ʖ ͡°) z anonima, bo nie mam konta a chciałam się pochwalić, bo w głębi serca czuję że to dobra decyzja.
#nieruchomosci #roztocze #czujedobrze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 94
e kawalerki 18m w Warszawie będę miała dom z ogrodem i kawałek działki. Dzieci nie mam i mieć nie zamierzam, mam swoją działalność i pracuję zdalnie, adoptuje psa i układam życie od nowa na zadupiu 70 km od wojewódzkiego. A w razie czegoś wyjadę za granicę i ahoj przygodo ( ͡° ͜ʖ ͡°) z anonima, b


@mirko_anonim: Gdzie jest roztocze? to jakiś augustów? Jak tak to gz.
@WielkiPowrut88: Wady to tumiwisisizm i nicniedasizm inna sprawa jak ty potrzebujesz taniej siły roboczej i masz tam rodzine i wnosisz knowhow, to spoko widziałem takie akcje w świętokrzyskim, że cały powiat pracuje w dwóch zakładach, chłopów co od zera zaczeli działać i wrócili jeden do warszawy drugi do holandii.
@PfefferWerfer: a co mają rentierzy do rozrodu? Niski wskaźnik dzietności wynika przede wszystkim ze zmian kulturowych, a mieszkanie to mało istotny czynnik. Znam masę ludzi we własnych mieszkaniach, często nawet bez hipoteki i dzieci nie mają, bo robią sobie kariery i podróżują po Azji kilka razy do roku.