Polak i Polka najlepszymi biegaczami na imprezie biegowej Wings for Life World Run!

Wings For Life to unikatowy bieg odbywający się jednocześnie w 25 lokalizacjach na świecie, a do tego meta goni zawodników! Zabawa polega więc na uciekaniu mecie jak najdalej. Z początku samochód daje fory startującym, następnie przyspieszając stopniowo do 20 km/h (dokładna rozpiska czasów z jakimi jedzie dostępna nas stronie wydarzenia. Bieg ma charakter charytatywny i jest organizowany przez Red Bulla.
W tegorocznej edycji zwycięzcą został Aron Anderson ze Szwecji - pokonał on 92.14 km. Celowo piszę iż pokonał a nie przebiegł, gdyż zawodnik porusza się na wózku.
Biegaczem który pokonał najdłuższy dystans okazał się nasz rodak Bartosz Olszewski znany jako Warszawski Biegacz. Pokonał on 88.24 km, co przekłada się na średnie tempo około 03:45 min/km (około 16 km/h).
Najlepszą kobietą okazała się Dominika Stelmach, która pokonała 68.21 km -średnie tempo 03:58 min / km

Brawa dla całej trójki!

Linki:
Kalkulator tempa, który pozwala określić na którym km zostałbyś / zostałabyś złapany przez metę - http://www.wingsforlifeworldrun.com/mx/en/goal-calculator/

#bieganie #wingsforlife #redbull #sport #gruparatowaniapoziomu #wielkapolska
Crock92 - Polak i Polka najlepszymi biegaczami na imprezie biegowej Wings for Life Wo...