Wpis z mikrobloga

Kochane Mirki, szybkie pytanie: jaka oferta telefonu na kartę jest teraz najbardziej opłacalna w #uk ?

Szukam czegoś równie korzystnego, jak np. Virgin Mobile ma w PL, typu: rozmowy do wszystkich i smsy bez limitu, 7 GB 4G LTE internetu na miesiąc za 29 PLN bez umowy, na kartę.
Tylko może być o wiele, WIELE więcej internetu :D

Z góry dzięki wielkie za pomoc, wołam też mistrza emigracji @sorek

#pytanie #wielkabrytania #anglia #emigracja #telefon
  • 14
@Tereferyfa: niestety tak dobrych taryf w UK nie ma, jesli chcesz tanie rozmowy i trochę internetu to Giffgaff/lycamobile, jeśli chcesz taniego internetu to Three, a jeśli chcesz dobry internet to EE.

Reszta sieci to taki miks każdego z tych.

wołam też mistrza emigracji @sorek


@Tereferyfa: uuu grubo, mogę sobie do CV wpisać? ()
@sorek: No pewnie, ale... przecież Ty nie potrzebujesz CV ( ͡° ͜ʖ ͡°) xD xD

A jak to jest z rozmowami bez limitu, luksus czy norma? i czy to Three (które miałam już wcześniej na oku) jest godne uwagi, nada się np. do Skype czy korzystania z YT, czy to prędzej internet jakości aero (w sensie: przereklamowany net z dramatyczną prędkością)? xD
@Tereferyfa: rozmowy bez limitu się spotkałem tylko na kontrakcie, chyba ze w tej samej sieci.

Ja Three korzystałem przez niemal dwa lata i byłem zadowolony, teraz jestem w EE i net trochę szybszy, ogólnie Gifgaff ma słaby internet - dobry zasięg ale prędkości wolne.
@Tereferyfa: three szajs na maxa, nie polecam. Rok sie z nimi meczylem w godzinach szczytu w centrum Londynu 10kb/s transfer a wyswietla 4G, przez rok nie zrobili i zakonczylem wspolprace. Teraz mam BT i za 21£ bez limitu rozmowy, smsy i 15GB LTE neta, umowa na rok z sama karta SIM i bez limitu BT WiFi a w co drugim domu jest router od BT :)
@derincon: BT korzysta z sieci EE, więc to w sumie to samo, przy czym biorąc pakiet TV i Internet z BT można dostać zniżkę £5 na telefon, więc w sumie się opłaca.

Mi niestety EE nie łapało zasięgu w domu (a mieszkam w centrum średniego miasta), więc zmieniłem na O2 - za £15 mam 2GB internetu
@Tereferyfa: Polecam giffgaff. Brak kontraktu, za £20 masz wszystko bez limitu.

Our Always On goodybag is designed to give you peace of mind that you’ll always be connected and have access to data all the time.

With Always On* you get 6GB of UK data usage per month at full 4G speed. Once you've used up your 6GB data allowance you will experience a reduced data speed of 256kbps from 8
@Tereferyfa: We three masz 12gb internetu w dobrej prędkości i no-limit na sms i rozmowy za 15GBP. Tyle, że to w kontrakcie. No i plus taki, że możesz tego pakietu używać podczas urlopu w iluśtam krajach bez dodatkowych opłat (w tym w Polsce).