Wpis z mikrobloga

Dzisiaj wpisu nie ma, ale czas dać odpowiedź na najczęściej powtarzane w komentarzach pytanie:

Od jakiej książki o filozofii zacząć?

W linku poniżej wybrałem sześć tytułów, a jeżeli macie ograniczyć się do jednego, to osobiście polecam „Krótką historię filozofii” N. Warburtona. 40 rozdziałów, z których każdy bardzo przypomina moje wpisy na #filozofiadlajanuszy – krótko, treściwie, prostym językiem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Aha, pojawiły się pytania, czy zamierzam wchodzić na Patronite – nie, przynajmniej na razie nie, ale za to w tekście znajdują się linki sponsorowane. Za polecanie tych książek za pośrednictwem tych linków otrzymuję prowizję, więc jeżeli ktoś się zastanawia jak mi pomóc, niech po prostu kupi książkę. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Albo najlepiej kilka, będę miał więcej pieniędzy na bułki, wędliny itd. ʕʔ

Link do strony z książkami:
http://www.filozofiadlajanuszy.pl/filozofia-jakiej-ksiazki-zaczac/
loginnawykoppl - Dzisiaj wpisu nie ma, ale czas dać odpowiedź na najczęściej powtarza...

źródło: comment_eVM9ozhgpZxnIAB0X5NILihNxC8wbAm8.jpg

Pobierz
  • 16
A jak zapytałem pod którymś wpisem to zaraz było hurr durr Tatarkiewicz.


@rudy2007: bo Tatatr to jest bardzo dobry podręcznik, ale właśnie - podręcznik ( ͡ ͜ʖ ͡) "Krótka historia" to raczej zbiór artykułów, które równie dobrze mogłyby się okazać w jakiejś "Polityce" czy innym masowym tygodniku, dlatego tak dobrze się to czyta.