Wpis z mikrobloga

Mirki telefoniczne, mam problem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Od jakiegoś tygodnia podczas rozmów z różowym przez większość czasu tnie połączenie. W przypadku połączeń z jednego i drugiego telefonu do innych osób problem ten nie obowiązuje. Potrafi ktoś powiedzieć co się dzieje? Albo chociaż gdzie jest wina? Telefon, karta, sieć? Dodam jeszcze, że mój telefon w T-Mobile Samsung Galaxy S4, różowego Samsung Galaxy A5.
#telefony #komunikacja #elektronika
  • 10
@Grossier: różowy też w Tmobile? kupcie sobie jakieś startery innej sieci, która ma dobry zasięg i oceńcie czy ten problem występuje. Jak tak to musicie się pogodzić z tym, że jakość dźwięku w telefonach samsunga to cupa.
@Grossier: Ale to sie dzieje tylko w trakcie rozmowy z dziewczyna? Jak rozmawiasz z innymi lub ona ta występują takie efekty? Generalnie jak pisałem, samsungi to cupa jedli chodzi o jakosc dźwięku.
@piastun: tylko i wyłącznie. Generalnie za dużo nie gadam z ludźmi, ale dziś zrobiłem kilka połączeń i wyszystkie były bez zarzutu, również z innymi Samsungami. Jak różowa rozmawia to tak samo, tylko między nami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Grossier mam identyczny problem xD ja mam karte w Play, mój różowy w Tmobile i gdy z nią rozmawiam to często coś przerywa i słyszę co drugie słowo ( ͡° ʖ̯ ͡°) trwa to juz któryś rok z kolei, próbowałem zmieniać roaming w play na inne sieci, miałem już chyba ze 3 telefony i cały czaz to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°) ze wszystkimi