Wpis z mikrobloga

Kolejna porcja #lego #speedchampions na półce - Coraz mniej zestawów do skompletowania całej serii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od ostatniego wpisu doszedł 75879, 75872 i 75873 :)

Wrażenia:
SF16-H - baaaardzo dużo naklejek, trzeba się starać, zdecydowanie proces oklejania zajmuje więcej niż samego składania. Niemniej dodatkowa scenka jest świetna. Będzie świetnie komponowała się z innymi bolidami z zestawu 75883 :)
R18 - Niemal idealny, niesamowita szczegółowość, naprawdę jestem zadowolony. Co tu dużo pisać - Świetny set.
R8 - Moim zdaniem dużo gorzej niż Audi opisane powyżej, ale wiadomo - Kompromisy. Mimo małej szczegółowości lub dziwnych proporcji przodu i tyłu (wynikające z faktycznych wymiarów R8 oraz zachowania przez Lego równych wymiarów samochodzików) - niemniej jednak charakterystyczne elementy pojazdu są tutaj zauważalne :)

Dla mnie Lego to dobry powód do #rzucampalenie - po kilku dniach zamiast chęci sięgnięcia po fajkę bardziej musiałem się powstrzymywać od pojechania do sklepu z klockami - Jakby ktoś szukał motywacji, to polecam takie podejście :) Plus dodatkową motywacją jest fakt, że po dwóch miesiącach będę miał środki na jakiś zestaw Technic za około 1k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
mariooshq - Kolejna porcja #lego #speedchampions na półce - Coraz mniej zestawów do s...

źródło: comment_Qos1GRIXhqSUI7eeiuIfatwHP1h7xIE0.jpg

Pobierz
  • 2