Wpis z mikrobloga

#!$%@? szare wilki?? wilcze uszy? znowu sie nasluchalem na necie jak o pizzagate i chodze #!$%@?... jesli to prawda to te #!$%@? psy powinno sie wywiesc do lasu i katowac 3 dni. siostra mi mowi ze jestem #!$%@? pelikan ze w to wierze a jesli nie to ten swiat naprawde jest chory i mam tylko nadzieje ze gdzies tam sa polacy ktorzy tego nie popuszcza.. bo jesli skonczy sie tak jak ktos nizej napisal: oszalala i sie zabila sama to nie wiem... naprawde ciezko w to uwierzyc
#magdazuk
  • 22
@fajkonos: Samosąd jest najgłupszym rozwiązaniem, ba taki pomysł może podać albo ktoś niezrównoważony - albo ktoś zamieszany w całą aferę. Jeśli podejrzenia o handlu ludźmi okażą się prawdą to należy aresztować wszystkich podejrzanych następnie wydobyć od nich jak najwięcej informacji o wspólnikach a później sprawiedliwie osądzić i skazać na odpowiednie kary więzienia - nie jakieś śmieszne wyroki jakimi to postPRLowskie sądy skazują zbrodniarzy.
@fajkonos: @eDBX37txWmRRyV6E: Nie wierzę w sprawiedliwość. Jeśli rzeczywiście chodzi o jakiś handel ludźmi to na pewno okaże się, że zamieszane w to osoby mają na tyle mocne plecy, że nikt i nic ich nie ruszy. Może przyczają się na chwilę, ale wrócą silniejsi i sprytniejsi.
@eDBX37txWmRRyV6E: ale pomysl tak.. jesli rzeczywiscie cos jest na rzeczy i jest w tym troche prawdy i zamieszani sa w to tacy ludzie jak ten kapitan co oplaca pol egiptu, to w polsce te szare wilki czy jak sie tam nazywaja to tez pionki. sa pewnie ludzie gdzies co pociagaja w polsce za sznurki i maja w kieszeni wszystkich od politykow po sady.. i co tu robic teraz?? ja mam takie
@fajkonos: dokładnie, ewidetnie sprawa 'sięga wysoko', czemu TVN i inne przyjmują takie stanowisko jakie przyjmują? jest nieracjonalne, wskazuje na to, że komuś bardzo wysoko 'nie leży' wyjaśnianie sprawy. Ale myśle że pomiędzy ludźmi 'u góry' są też tacy, którym zależy na wyjaśnieniu.
@kaaaamaaaa: Moim zdaniem krzywda w kontekście seksualnym, jak i siłowym jej się nie działa patrząc na to zdjęcie, ponieważ jeśli by broniła się przed kimś to te jej długie "tipsy", "hybrydy" itp. były by połamane. Dodatkowo nogi, ręce i nadgarstki nie noszą śladów siniaków, zaczerwienień. Nie wykluczam również, że była pod wpływem jakiś środków to by wyjaśniało czemu na jej ciele nie ma śladów walki, obrony.