Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanko odnośnie Lycamobile. Słyszałam, że rozmowy między telefonami z Lycamobile zakupionymi w Polsce (np. jedna osoba jest w Niemczech, druga w Polsce) są darmowe, o ile dzwoni się... I tu właśnie pytanie do zorientowanych w temacie: z Polski do innego kraju, czy odwrotnie? Bardzo zależy mi na odpowiedzi, bo chłopak od poniedziałku zaczyna pracę jako kierowca busa w systemie 3/1 a bardzo zależy nam na codziennym kontakcie ze sobą... :(
Pytanie przede wszystkim do Mirków spod tagów #ciezarowki #transport , bo najprawdopodobniej orientują się w temacie :D
#pytanie #pytaniedoeksperta #lycamobile
  • 10
@Zatwardzenie: Z tym wykupowaniem pakietów trochę lipa, bo nie jeździ np. tylko po Niemczech, ale po różnych krajach Europy. Właśnie z tym wi-fi to już chłopak mówił, że jak tylko będzie możliwość zatrzymaniu się przy jakimś miejscu z wi-fi to od razu Skype, czy wideorozmowa przez Messenger. Bo tak to 1GB internetu za granicę ogólnie to około 50zł... Ale lycamobile nas bardzo interesuje, żeby móc rozmawiać, gdy tego dostępu do internetu
@Kodia: zadna siec w Polsce nie ma darmowych rozmow z Europy do Polski?Ja mam telefon w Niemieckim O2 I moge dzwonic z Europy do Niemiec bez zadnych limitow
@daf38 rok temu jedno małżeństwo powiedziało nam o tym, bo właśnie jej facet wyjeżdżał i się komunikowali przez lycamobile i to zdawało egzamin... Fajnie by było gdyby to nadal było ale coś się obawiam, że coś mogło się zmienić. poszukam jak to w innych sieciach jest
@daf38 Po nicku byłam prawie pewna że jeździsz :D Jeśli z tą lycą będzie niewypał to poszukam gdzie indziej. Najwyżej sprawdzimy z chłopakiem w trakcie tego wyjazdu czy jak dzwoni do mnie to coś mu z konta zabiera i w drugą stronę tak samo
@Kodia: zobacz oferty wszystkich sieci.Przeciez jest to opisane.Kolega z Polski tez dzwoni z calej Europy za darmo.Nie wiem tylko w jakiej sieci ma telefon
@Kodia jesli chodzi o internet, chyba najlepszym rozwiazaniem jest angielska 3. Kupuje sima za £1 i doladowanie za £25, kupuje pakiet za owe 25 i ma 12gb internetu w calej europie. A jak akurat bedzie w anglii ma ten internet nielimitowany, wiec moze sobie nasciagac filmow ile wlezie. Sprawdzone na sobie.
Rozmawiac mozna przez whatsuppa czy inne skajpy
Jeśli oba numery w Lyca są zarejestrowane to macie darmowe rozmowy jeśli macie wykupiony np pakiet za 10 zł zawierający darmowe rozmowy w Lyca XS na 1 z nich (najlepiej tym w PL) i stan konta niezerowy.
@Zatwardzenie @daf38 @trup_w_szafie @palec
Lycamobile już sprawdzona i jeśli ja dzwonię do chłopaka, to mi nawet grosza nie pobiera z konta, a gadamy naprawdę dużo (doładowanie za 5 zł). jeśli chodzi o internet, to powiedział, że ta angielska 3 brzmi bardzo interesująco i prawdopodobnie wykupi sobie w niej internet. Póki co dzięki zatrzymywaniu się przy McDonald's (kiedy na taką mozlowość) ma internet. Wielkie dzięki za odpowiedzi :D