Wpis z mikrobloga

Grałem właśnie 5 razy pod rząd przeciwko Quest Rogue, za każdym razem rogal skończył quest w 4 turze, shadowstepy, gorzelnicy itd. dwa razy zdarzyło się że miał tą młodszą inżynier w łapie, po czym dostawał kokon, grał prep, kokon w kolejną młodszą inżynier.... #!$%@?, to jest dramat xDDDDDD aż se ide pochodzić po pokoju, bo #!$%@? lvl 9000.
#hearthstone ##!$%@?
  • 6
@Lizusek niech zgadne, tez control deck? :) quest rogue to jest rak, mnie zniechecil do grania tak skutecznie, ze tak jak kiedys gralem prawie codziennie, tak teraz jak 1-2x w tygodniu wejde na 1h to jest dobrze.
@F0rT3hW1n: nie no spoko, paladyn też jest OP tylko wolniejszy, chodziło mi tylko o to, że miałem niesamowitego pecha i 5 razy pod rząd dostałem łopatą w ryj xD tak to już w tym HSie bywa.... czasem sie człowiek #!$%@?.
@Lizusek: Gram freeze mage i to się da jeszcze ogarnąć, ale to, że on sobie potem cofa po trzy razy te pierdy z szarżą jest absurdalne. Dodatkowo to po całej sekwencji cofania i wystawiania raz rzucił mi VanCleefa xD A VanCleef już nie ma do końca gry statystyk 5/5 tylko dostaje do nich buffa. Niestety w drugą stronę to już nie działa i nie da się obniżyć statysty 5/5 (np.: wyciszeniem).