Wpis z mikrobloga

Balem sie. Mialem 2 razy. Za 2 razem mieli w papierach ze sie balem i dali mi cos tak zajebistego ze mialem w dupie wszystko. Glupi jas to nie byl. Cos co mi zniwelowalo strach i rozchmurzylo. Teraz mam nadzieje tez mi dadza bo straxh przed narkoza jest
@MrBanana
@Dork: @maderFucker: @benzdriver: @czaykowski: @zielonestopylucyfera: @L3stko: @oregon24: @Zibi23: @agent_resistance: @k__d: @aurin: @Aerials: @Nartenlener: @Astolus: @TwojStaryToKorniszon: @cycu12: @Morteno: @AnyColourYouLike: @kubis555: @sbart: @Trzesidzida: @escoban: @Infamiee: @MrBanana: @Lord-of-Faneloy: @JemMandarynke: @buszmen007: Hejo Mireczki, jestem już po pierwszej dobie :-) Oczywiście miałem znieczulenie w kręgosłup + głupi Jaś i obudziłem
@nashein: też zaraz o kulach kazali chodzić :) No i postaraj się jak najszybciej je odstawić.

A co do głupiego Jasia, to cieszę się, że miałem pełną narkozę. Obok mnie po operacji przywieźli typa co miał znieczulenie od pasa w dół i głupiego Jasia. Typ zaczął sobie walić gruchę pod kołdrą i cieszyć się na cały pokój, że nie czuje od pasa w dół... Opamiętał się dopiero kiedy mama z dziewczyną