Wpis z mikrobloga

Ubisoft właśnie potwierdził, że w tym roku fiskalnym (koniec 31 marca 2018 roku) zagramy w:
- Assassin’s Creed: Origins
- Far Cry 5
- The Crew 2
- South Park: The Fractured But Whole
Co do Asasyna i SP to jestem (niemal...) pewien, że gry będą dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wiadomo, że to Ubi ale Kijek Prawdy był świetny a AC: Origins robią ludzie od Black Flaga i według przecieków to ta gra ma być takim wiedźminem 3 tylko, że w Egipcie ( ͡º ͜ʖ͡º).

No i zapowiedź The Crew 2 mnie zaskoczyła xD Oryginał był ułomny, zabugowany i pełen glitchy ale sam pomysł żeby mapą był cały kraj jest świetny... Może teraz dadzą Europe ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)? Czekam (na bete ( ͡° ͜ʖ ͡°))


#gry #assassinscreed #thecrew
  • 6
  • Odpowiedz
@Asterling: nazywa się Fac Cry 5 więc wątpię. Primal się dział w epoce kamienia #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie nazywał się 5 tylko Primal.
Może plotki o westernowej grze się potwierdzą ale nie będzie to FC a np. coś z serii Tom Clancy's XD
  • Odpowiedz
@janushek: na żadną grę z listy nie czekam. Asasyn po ostatnich częściach mam w dupie, seria far cry przejadła się jak asasyn, a the crew 2 niech sobie wsadzą w odbyt, forza horizon 3 starczy mi na długo i pierwsza część the crew była niesamowicie gówniana.
  • Odpowiedz
@janushek: Nowy SP nie jest tworzony przez tą samą ekipę co poprzednia część(Obsidian), a przez wewnętrzne studio Ubi, a znając fabularne gnioty od Ubi, może wyjść spora kicha.
  • Odpowiedz