Wpis z mikrobloga

w sumie to po co ta narracja i naciskanie na problemy psychiczne/samobójstwo? żeby ratować sezon turystyczny w Egipcie? wiadomo hajs się musi zgadzać dla Egiptu z turystyki a dla tv z reklam biur podróży ale przecież to zadziała dokładnie odwrotnie - każdy widzi że "tam się coś #!$%@?ło" a na pomoc kogokolwiek nie ma co liczyć - kto po takiej reklamie tam pojedzie?

Chyba że to po prostu ma uspokoić towarzystwo i dać służbom czas i spokój na działanie?
#magdazuk
  • 11
@hekatee20: Marsa Alam i Hurghada chyba są wyłączone z tego ostrzeżenie. Ja byłem tylko kilka lat temu i raczej na mojej relacji nie można budować opinii na temat tego miejsca, ale ja wspominam bardzo dobrze te wakacje. Oczywiście jest to Januszerka pełną gębą w przyzwoitej cenie, ale ludzi (obsługę + rezydenta) wspominam b. dobrze.
@horizontal_vertical: jeśli chodzi o dochody - hotele i agencje PR walczą z negatywnymi opiniami nawet w tak błahych sprawach jak brak mydełka w pokoju czy innej pierdoły - więc nadal uważam że taka medialna imba o gwałcie i faszerowaniu dragami zdecydowanie ma jakiś wpływ - myślę że dość znaczny.