Wpis z mikrobloga

Robi się ciekawie, Putin zaoferował pomoc w rozwianiu wątpliwości wokół spotkania Trump - Ławrow. Nie jest jasne, czy Rosja ma nagrania czy chodzi o notatki. Nie sądzę żeby Putin chciał zaszkodzić Trumpowi, oferując taką pomoc są prawdopodobnie pewni że wszystko jest OK a wtedy #washingtonpost ma problem.

Vladimir Putin offered Wednesday to help settle the controversy over claims President Trump shared classified intel with his diplomats.

“He hasn’t shared those secrets with us,” Putin said.


http://www.foxnews.com/politics/2017/05/17/putin-offers-to-hand-over-records-trump-lavrov-meeting.html

#trump #4konserwy #uspolitics #usa
  • 20
Zawsze będę powtarzał, że clintonówna wpędziłaby Stany w wojnę z Rosją. Jej agresywna polityka, chęć dalszego naciskania, stawiania baz, aż prosiła się o kontrę. Nie #!$%@? Niedźwiedzia.
@Den_Waldganger: nie, wcale nie bzdura ( ͡° ͜ʖ ͡°) nadal gdzieś trzymasz plakat "Im with Her" ? Beka. Burgery nie miały żadnego wyboru, tak samo jak my w ostatnich wyborach parlamentarnych, toteż nie sympatyzuje z nikim. Trump ma dziwne pomysły, chcę za cenę statusu imperium odbudować potęgę Stanów, ale imperium nie może od tak przestać się panoszyć. Clinton to chora kobieta, która z miłą chęcią wywołałaby wojnę,
@Den_Waldganger: Sankcje za dobijanie chorego? Zdaję sobie sprawę z humanitaryzmu oraz praw człowieka, ale czasami chory sam prosi o eutanazje. Unia to pomyłka, rzecz jasna w tej formie. Ktoś, kto wymyślił integracje kulturową i polityczną państw członkowskich zasługuje na Sztum. Współpraca gospodarcza, handlowa, w zakresie bezpieczeństwa tu. współpraca policji oraz służb specjalnych krajów członkowskich, również jeśli chodzi o ochronę granic Unii - i taka UE mi pasuje.
Wiesz jak się rozwija
Sankcje za dobijanie chorego? Zdaję sobie sprawę z humanitaryzmu oraz praw człowieka, ale czasami chory sam prosi o eutanazje. Unia to pomyłka, rzecz jasna w tej formie. Ktoś, kto wymyślił integracje kulturową i polityczną państw członkowskich zasługuje na Sztum


Tak wszyscy już wieszczą tej Unii upadek odkąd pamiętam już lada moment jeszcze chwila a tymczasem jakoś się trzyma co więcej to co miało być początkiem jej upadku czyli brexit sprawiło że jej
@leobenos: Putin inwestuje w ruchy antyunijne już od jakiegoś czasu,jeszcze zanim ktokolwiek myślał że coś takiego jak kryzys migracyjny może się zdarzyć to raz.

Dwa że patrząc na wyniki wyborów na szczęście aż takiego nie miały,ludzie widzą że to jest banda demagogów proponująca fałszywe rozwiązania.
Oczywiście wzrost statystyk dot. przestępstw, zamachy, wojsko na ulicach bo policja to za mało oczywiście nie miały żadnego związku z popularnością Le Pen, Wildera i AFD prawda?


@Den_Waldganger:
Jeszcze raz zadam to samo pytanie bo chyba nie zrozumiałeś.

Oczywiście wzrost statystyk dot. przestępstw, zamachy, wojsko na ulicach bo policja to za mało oczywiście nie miały żadnego związku z popularnością Le Pen, Wildera i AFD prawda?


Inwestowanie w ruchy antyunijne to jedno
@leobenos: To ty nie rozumiesz pisałem wyraźnie że Rosja od czasu swojej interwencji w Syrii robi bardzo dużo żeby zalać europę uchodźcami i jest jednym z głównych powodów obecnego kryzysu migracyjnego i stąd wzrost poparcia dla finansowanych przez nią ruchów antyunijnych.

Aha i jeszcze jedno zamachów w większości dokonywali urodzeni w tych krajach ludzie posiadający obywatelstwo,nie ludzie uciekający od wojny tak więc wróć do cytaty Tyma który ci wkleiłem.
@Den_Waldganger: acha, a więc twierdzisz, że jedynmi uchodzcami są ludzie z Syrii?
Pomijamy tutaj fakt hord ludzi z afryki którzy odbijają z brzegów Libii ( która jest teraz podzielona na 3 części w tym ISIS) i docierają do brzegów Włoch. Dzień w dzień są to setki osób.
Nie wspominając już o samej Libii skąd także uciekają ludzie na wskutek braku stabilności i nieustających walk pomiędzy różnymi grupami.

Chcesz powiedzieć, że Libia
@leobenos:

Dlaczego premier Turcji niedługo po tym jak zaczęła się rosyjska interwencja w Syrii ostrzegał że Rosja zachowuje się jak ''organizacja terrorystyczna''?Ja nie twierdzę misiu kolorowy że Rosja jest winna wszystkiemu,ale że dołożyła do tego kryzysu swoją cegiełkę,czytaj ze zrozumieniem jeszcze raz powtarzam.
@Den_Waldganger: Ta sama Turcja która w obecnym momencie zachowuje się jak ISIS?
Oczywiście za całą sytuację w Europie odpowiada Rosja prawda?
Za lewackie metody uciszania wszystkich którzy się z nimi nie zgadzają, za wszystkie "political corectiones".
Przed Rosją Syria upadała a ISIS rosło i zagarniało wszystko co chciała, po interwencji Rosji ISIS jest w upadku a SDF jest tylko 20km od Raqqi czyli stolicy ISIS. Słyszałem już wiele wyjaśnień dlaczego ataki
Ta sama Turcja która w obecnym momencie zachowuje się jak ISIS?

Oczywiście za całą sytuację w Europie odpowiada Rosja prawda?

Jeśli jesteś ślepy i nie widzisz jak Rosja próbuję zdestabilizować europę i zniszczyć Unie Europejską to nie moja sprawa.

Za lewackie metody uciszania wszystkich którzy się z nimi nie zgadzają, za wszystkie "political corectiones".


Przykłady,bo jakoś nie widzę żeby komuś zabraniano czegokolwiek serio gdzie ta wszechobecna cenzura,gdzie ten totalitaryzm poprawności politycznej ?