Wpis z mikrobloga

#pracbaza #korposwiat #oswiadczeniezdupy

Uwielbiam być szefem. Siedzę właśnie przed kompe i z marsową miną srogo marszcze brwi do monitora, spoglądając co jakiś czas przez szybe na moich pracowników. Czasem tylko z dezaprobatą pokiwam głową lub podrapie się po karku. Każdy myśli, że ciężko pracuje podejmując decyzje na najwyższym szczeblu, ustalam, organizuje, negocjuje. Jak ktoś podchodzi do mojego biura, to zawsze zaczyna słowami: "Szefie, nie chce przeszkadzać", "Wiem, że jest Pan zajęty", albo "Jak szef znajdzie chwile wolnego".

Nie mają pojęcia, że na tym monitorze, którego ekranu nigdy nie widzą wrzucam smieszne zdjecia na strone ze smiesznymi obrazkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 23
@mistrz_tekkena uwielbiam pracować w korpo. Siedzę przed kompem z zamyślona głowa, czasami drapie się po głowie udając że rozwiązuje jakieś ważne rzeczy. Szef myśli że ciężko pracuje . Czasami podjadę do szefa tak z nudów i zadam z dupy pytanie

Nie ma pojęcia, że na tym monitorze, kiedy on nie patrzy wrzucam smieszne zdjecia na strone ze smiesznymi obrazkami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@fajazdrowia: ja dostałem spadek po księciu z nigerii (wystarczyło wysłać mu 10k na formalności lol) i wykupiłęm pakiet większościowy udziałów w firmie przez firmę krzak na malediwach. Siedze jawnie na mirko a inni mnie #!$%@?ą do szefa że nie robię nic po czym idę na rozmowę dyscyplinarną, wypijam kawkę z zajebiście drogiego ekspresu i kisnę w duchu jak wytykają spóźnienie o 5 minut sprzed tygodnia. xD