Wpis z mikrobloga

Ehh, już po imprezce, chyba że ktoś na afterek na plaże śmiga( ͡° ͜ʖ ͡°) warto było odłożyć koncert dla takiej zabawy! A więc:
@Godric dziękuje za namowe i za dobre towarzystwo, pjona!
@Talerzpozywnejzupki Jak Ty gościu sie chyba nie pożegnałeś z Rafonem typie :D pozdrawiam
@Theia pani kapturek zapisana z serduszkiem <3 do zeszytu
@MirkOTS Ehhhhh te cytrynówy, dobrze widzieć mordeczke co wciąga tibijskie manaski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@darklords235 i ekipa, nie pamiętam nicków, smieszki heheszki i pasty przy budzie z hotdogami zawsze na propsie
@FANTOMATYKA Bardzo miło że się pojawiliście i daliście zasmakować wirtualnej rzeczywistości w postaci turnieju w SuperHot, szanuje. Pani co osbługiwała VR , taka dobra yerba , tylko inaczej smakuje prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BlokFit_Gdansk miejscówka zajebista, nie sądziłem że taka mała ścianka tak bardzo męczy i daje tyle frajdy, czuje że będe odwiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cebula_online Fajna sprawa, żebroplusy na rozdajo zebrane, nagrody rozdane, dozobaczenia na następnym #wykopparty
@Hannahalla Jak znowu coś się popląta jak Twoje smyczki to zapraszam do mnie, rozwiąże Twój problem :)
@goromadska @nowik organizacja super, miejscówka super, zabawa super, dziękuje bardzo !
Wiele rzeczy mogłem pominąć, wiecie jak to jest jak wjedzie alkohol( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze raz dziękuje za wspólną zabawe i widzimy sie na następnym #wykopparty !
#trojmiejskiewykopparty #wykoevent #gdansk
  • 4