Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mireczki z Wrocławia! Poszukujemy zaginionego kolegi!

Tomasz Kozik (27 lat) wyszedł z mieszkania przy ulicy Romana Dmowskiego krótko po północy w nocy z soboty (20.05) na niedzielę (21.05). Prawdopodobnie kierował się do swojego mieszkania na ulicy Bacha przez ul. Pomorską i Jedności Narodowej.
Był ubrany w ciemne spodnie, biały t-shirt i granatową kurtkę. Na palcu miał złotą obrączkę. Wyszedł bez butów w samych skarpetkach.
Jego telefon jest rozładowany i nie ma z nim od tamtej pory kontaktu. Załączam zdjęcie.
W imieniu żony i rodziny bardzo proszę o podzielenie się jakimikolwiek związanymi z sytuacją informacjami. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#wroclaw #zaginieni (nie wiem, jakich jeszcze tagów mogłabym użyć, proszę o podpowiedź jakby co)
w.....e - Drogie Mirabelki i Mireczki z Wrocławia! Poszukujemy zaginionego kolegi!

...

źródło: comment_nt253xiTjwnqZCmmjQ5P7eUB2I2dKoLj.jpg

Pobierz
  • 178
@Amelie: właśnie się dowiedziałam, że to nie pierwszy raz, kiedy nie założył butów :P a poprzednie razy wcale nie były pod aż takim wpływem alkoholu. Tylko nie wiem, co gorsze - pijany zaginiony, czy trzeźwy zaginiony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mój niebieski też miał kiedyś taki odpał, dlatego od tamtej pory prawie w ogóle nie pije - wcześniej też nie pił, ale teraz ma dodatkowy powód ;)
@chilling: @YourNightmare: @nofink: @StaryZdzich: @unknown_stranger: @s_t_u_l_e_j: @Amelie:

Aktualizacja: Tomek wyszedł w klapkach (i skarpetach), które leżały w przedpokoju. Takich zwykłych, a'la kuboty, z napisem "sport".

@Saganis: dzięki. Tylko to było w nocy z soboty na niedzielę ;( więc musiałby się zapodziać na całe dwie noce i 1,5 dnia. No jeszcze mamy nadzieję, że nie okaże się nic strasznego.
@wellhellothere: Była kiedyś akcja na mirko, że szukali jednej dziewczyny. Odnalazła się po kilku dniach w akademiku i nadal pijana. Może tym razem to samo? Pisałaś, że ma żone. Nie pokłócili się ostatnio? Alko wyzwala ukryte emocje.

Na tamte wakacje była też historia chłopaka w wieku około 25 lat. Miał narzeczoną, mieli brać ślub za 2 tygodnie. Akcja działa się w okolicach Gdańska. Pił alko. Wracając do domu wpadł do małej
@FELIX90: @johny-kalesonny:

Niestety na razie wiemy tylko tyle, że był na ulicy Kurkowej, ale to jest w okolicy, no i nie wiadomo o ktorej dokładnie. Podzieliliśmy się na kilka ekip, jedna "śledzi" policję, bo nie iformują nas zbyt często. Właśnie kolejna ekipa wyrusza na poszukiwania (w tym ja), więc nie bardzo mam czas robić znalezisko i pisać tu. Liczę na gorące ;) na Fb też rozspamowaliśmy wszystkim dookoła.