Wpis z mikrobloga

Jeśli miałbym wymienić jakiś pozytyw siedzenia na tym portalu to zdecydowanie byłoby to wyleczenie mnie z prawactwa. Tak zakompleksionej i oderwanej od rzeczywistości, robiącej sobie problemy z dupy grupy nie ma nigdzie chyba. Aż w końcu coś u mnie zaskoczyło, że nie chce mieć z takimi ludźmi nic wspólnego

A bywały czasy, że siedziałem ze znajomym i podniecaliśmy się wywiadami Bosaka i Korwina, jak to nie masakrują kolejnych lewaków xD

#bekazprawakow #wykop #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
najpierw zgadzałem się ze wszystkim co prawackie guru mają do powiedzenia, wierzyłem w te wszystkie znaleziska o uciskanych białych mężczyznach. Później zaczęło mi coś świtać, że to jednak #!$%@? w dużej części jest i rzeczy które są ułamkiem prawdziwego świata


@Kiedys_Mialem_Fejm: Dorosłeś, dziękuje, pozdrawiam
  • Odpowiedz
Dla mnie każda skrajność jest głupotą czy to lewacka czy prawacka. Świat nie jest czarno-biały.


@Kiedys_Mialem_Fejm: niestety dla wiekszosci tutaj, nie wazne czy z lewa czy z prawa, swiat jest wlasnie czarno bialy. Popierasz PO? Jestes lewakiem! Mozna by tak wymieniac w nieskonczonosc...
  • Odpowiedz
Zacząłem w większości sam wszystko analizować i w części się zgadzam, a w części wręcz przeciwnie.


@Kiedys_Mialem_Fejm: No to w prawackim świadku stałeś się właśnie głupim lewakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm ja tam tęsknię za czasami gdy główna była zasrana korwinem i w znaleziska poniżej 1000 wykopów nawet nie wchodziłem, bo to było coś w stylu "JKM zjadl sniadanie". I tak lepsze takie znaleziska niż obecne o imigrantach i PISie, bleee.

spróbuj im pokazać dwóch mężczyzn tworzących szczęsliwy związek i chcących wziąć ślub

Przecież sam krul nie ma nic przeciwko, żeby homosie xD brali śluby.

@mlglegitnoscopez
  • Odpowiedz
Szczególnie silny dysonans poznawyczy jako prawak poczułem, jak zacząłem czytać posty Elona Muska, Paula Grahama i innych słynnych biznesmenów ery dotcomów, i były one (w polskich kategoriach) skrajnie lewackie :)


@tell_me_more: jeżeli mogę zapytać, co mądrego w kategoriach politycznych mają do powiedzenia Graham i Musk?
  • Odpowiedz