Wpis z mikrobloga

@BratProgramisty: Jak na chama trafisz, to nie ma przebacz. Mojemu bratu dowalili 50 zł mandatu + zabrany dowód za jazdę na zapasie... bo różniły się bieżniki na osi. Na nic tłumaczenia i przebite koło w bagażniku.
  • Odpowiedz
Teraz tak kminie, mi nieraz zapali się kontrolka check engine z błędem "antipollution fault" - objawy? Żadne. Przyczyna? zasniedziały/wilgoć na styku - po 10minutach jazdy i ponownym zapaleniu silnika problem znika. Rozumiem, że policja jest w stanie mi zabrać za to dowód, a przeglądu nie dostanę?
  • Odpowiedz
po #!$%@? było pyskować?


@MlodyWilczek: > bo debilu nie chciałes dmuchać xD

@grucha_88: > i to wszystko na własną prośbę

@adgebworthy: > Trzeba bylo dmuchac, na #!$%@? robic problemy akurat w tej kwestii?

@Dzieban: > WykopekZampomniałZeNieJestwInternecie.meme

@sunsu-sun:

jak tam wykopki, dane bankowe też udostępniacie fiskusowi? Nie mam nic do ukrycia to pozwalam się inwigilować? A jak zapis jest do poprawki bo według litery prawa nie mają możliwości
  • Odpowiedz
jak był trzezwy to nie widze problemu.


@grucha_88: a jak policjant poprosi o zrobienie loda kumplowi to też robisz, bo tak karze policjant? Bo do zadania dmuchania w balonik i do obciągnięcia mają dokładnie takie same prawo, czyli żadne.

dane bankowe fiskus zna sam


@adgebworthy: a odniesienie się do meritum?
  • Odpowiedz
A jak mają wyeliminować pijaków z dróg publicznych ?


@MojHonorToWiernosc: zgodnie z prawem

ma podejrzenie, że jest pijany i chce to sprawdzić XD


@adgebworthy: jakie podejrzenie, bo chyba nie widzimisię?

nie #!$%@?, lepiej dmuchnąć by pomóc policji pracować i wyłapywać gamoni jadących po alko.


@Singularity00: tylko najpierw niech to robią zgodnie z prawem
  • Odpowiedz