Wpis z mikrobloga

@BratProgramisty i dobrze Ci tak. Odmawianie dmuchania to debilizm. Akurat to, że sprawdzają trzeźwość jest bardzo pozyteczne. Naoglądałem się już wystarczająco wypadków spowodowanych przez pijanych debili. Rutynowe kontrole działają jak bat na idiotów. Jednocześnie alcoblow'y ograniczają uciążliwość kontroli do minimum. Wszystko trwa kilkanascie sekund i o ile nie jestes półmózgiem, ktory chleje przed jazdą to jesteś wolny.
  • Odpowiedz
@BratProgramisty:
Ja #!$%@?, co jak co ale kontrola trzeźwości przez policję jest jedną z rzeczy, która jest bardzo potrzebna. Kierowcy wiedząc, że mogą być wyrywkowo skontrolowani w większości nie będą ryzykować pijąc. Wyobraź sobie jakby to było, gdybyś musiał dmuchać dopiero gdy zachowujesz się podejrzanie - tysiące kierowców przy okazji wychyli sobie jeden, dwa kielonki bo to za mało żeby byli pijani i mogli być sprawdzeni. A ile z nich przesadzi?
  • Odpowiedz
@BratProgramisty
@peszmerd
Pier... o szopenie. Jak ja kocham takich ludzi co są tacy wolni obywatele i "weź mie pan ten paragraf pokaż". Ja rozumiem jak chodzi o fotke ze źle ustawionego radaru czy coś, co mimo twojej woli przyniesie jakieś niedogodności, wtedy ok. Ale pan policjant poprosił o dmuchnięcie i tyle, dmuchnij i jedź dalej. Co ci szkodzi? ALE NIEEEEEEEEEEE.... PANIE... GDZIE TAKIE PAEAGRAFY SOM!?! JAKTOPOLISMAN ? Jak nie jedziesz na podwójnym
  • Odpowiedz