Wpis z mikrobloga

@asddsa123: @nemiroff90: @ImInLoveWithTheCoco: @nemiroff90: a jak by to był 10-letni bloger samochodowy, albo kosmiczny, albo młody fascynat szambiarek i śmieciarek, albo czołgów i karabinów, to też byście się tak tutaj burzyli?
Niech młody robi to, na co ma ochotę. Jeżeli nikt go do tego nie ciśnie, jeżeli rodzice go nie pchają na chama, to się nie zesrajcie za waszym słusznym oburzeniem.
@Fafnucek rozumiem możesz mieć inne poglądy niż ja i to szanuję , to jest temat rzeka na który by nam czasu nie starczyło aby wymieniać argumenty ... A sam widzisz bliżej mi jest do prawej strony niż lewej także myślę że dalsza dyskusja nie ma sensu
@Fafnucek: nie potrafię dyskutować z człowiekiem, który usprawiedliwia tego typu zachowania tylko na podstawie subiektywnych odczuć ('mnie nie przeszkadzają') oraz faktu, że dana osoba nie została do nich zmuszona.

Przykład:

Zamach w Manchesterze był ok, bo:
- zamachowca nikt nie zmuszał, miał ochotę się wysadzić, to się wysadził
- mnie to nie dotyczy, mieszkam setki kilometrów od miejsca zdarzenia, nikt znajomy tam nie ucierpiał
@fegwegw: Najpierw piszesz:

czy ty poważnie jesteś takim kretynem, że porównujesz interesowanie się przez chłopca samochodami z malowaniem się?


A teraz porównujesz malowanie się z zamachami. Czy ty jesteś normalny?

Różnica między zamachami, a malowaniem się jest taka, że w celem zamachu jest krzywdzenie ludzi i sianie terroru, a malowaniem się chłopak ten krzywdy nikomu nie robi. Tak samo jakby się interesował samochodami lub czołgami - też nikogo by nie krzywdził.
@fegwegw: to ty napisałeś swoje komentarze w tym wpisie na podstawie subiektywnych odczuć ("mi się to nie podoba, to oburzające"l, ja zmojej strony podałem argument podnoszony niejednokrotnie przez prawicę (choć lewica też się go czepia, jak żep psiej dupy), jako fundament całej prawicowej ideologii: wolność osobistą we wszelkich jej przejawach.

Co ma Manchester do jakiegoś 10-latka i jego hobby? Gdzie Rzym, gdzie Krym?