Wpis z mikrobloga

@deamliner: Nie, ponieważ pas awaryjny jest głównie przeznaczony dla samochodów, które się zepsuły.
Jeżeli karetka miałaby jechać pasem awaryjnym to mogłoby się zdarzyć tak, że nie mogłaby dojechać do wypadku ponieważ wcześniej natknęła by się na pasie awaryjnym na samochód który się zepsuł lub złapał gumę, a pasy przeznaczone do normalnej jazdy są zakorkowane przez wypadek do którego jedzie pogotowie.

Korytarz na autostradzie należy tworzyć nie w momencie kiedy widzisz karetkę,
@anallizator jestem pozytywnie zaskoczony! Ostatnio trafiłem na korek w Austrii z takim właśnie korytarzem i szczerze pomyślałem sobie, że u nas w życiu nikt by nie pomyślał by taki korytarz utworzyć. (Fakt że tam co jakiś czas pojawiają się znaki przypominające o tworzeniu takowych w przypadku powstawania korka). Bije się w pierś. Fajna sprawa, oby tak dalej
anas_lex - @anallizator jestem pozytywnie zaskoczony! Ostatnio trafiłem na korek w Au...

źródło: comment_QaVbbxXNLi8Il0gIGZOkT8Ehwj3opL7G.jpg

Pobierz
i teraz pytanie dlaczego o tak potrzebnych rzeczach nie uczą na kursach na prawo jazdy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Robinxon: Ciebie i plusujących nie uczyli - u mnie było (ogólnie to wykładowca teorii jest mocno podobny do gościa z Jedź Bezpiecznie, więc może jacyś bracia czy coś więc dobrze gadał xD)

@flager: różnie bywa na autostradach z ludźmi, jakoś mam wrażenie, że jak janusze zobaczą taki