Wpis z mikrobloga

Od tygodnia jestem w #bydgoszcz w delegacji. Ja #!$%@?, centrum tego miasta oprócz głównych ulic wygląda jak jakiś trzeci świat. Wszędzie lumpeksy, tanie firany, monopolowe, zasikane bramy prowadzące w rozległe podwórka. Wszyscy polecają mi tylko wyspę na tej smródce płynącej środkiem. A ludzie? Ja #!$%@?, same bambry wyglądające jak z lat 90. Zwiedzam kazde miasto do którego mnie wysyłają, ale tu #!$%@? opada, zabarykadowałem się w hotelu z flaszką
Pobierz o.....k - Od tygodnia jestem w #bydgoszcz w delegacji. Ja #!$%@?, centrum tego miasta...
źródło: comment_379USAr8p3dWl4Jrgmt8cKOiP4VeK3HZ.jpg
  • 8
@oruniak: Ulica Gdańska, to miejsce jest w bramie, nie? Ty no nie porównuj 3-miasta do Brzydgoszczy :D Leziesz gdańska, do Filharmoni, tam jest park, potem młyńska, koło opery, da sie iść kawałek w deptaczkiem, myślęcinek i koniec :) Z atrakcji masz Jump-Center, wake-park w myślęcinku już chyba żyje, a tak nie wiem :D
@oruniak: pamiętam twój wpis sprzed kilku dni, szczerze powiedziawszy był dość lakoniczny i ciężko się domyślić czy pod hasłem "co robić wieczorami" chodzi o klabing, kopulację czy kontemplację zabytków. To pierwsze z pewnością wygląda słabo ale nawet większe ośrodki mają z tym obecnie problem poza tym kluby klubom nierówne więc ciężko coś doradzić przy ogólnikowym pytaniu. Piszesz "trzeci świat" stawiając za wzór trójmiasto hmmm myślę że przeciętnego turystę skonfuduje widok martwej