Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim. Mam pytanie do jakiegoś hanflarza. Kupiełm w styczniu golf 3 2.0 115km (1.6 w papierach)za 4.300zł (teraz wiem że przesadziłem xD) skończyło się na 9k kiedy naprawiłem to co było zepsute . Zrobiłem w nim wszystko co wyszło po zakupie, oc do końca roku, gaz (butla założona w 2016) i nie chce na niego patrzeć, w dodatku kończy się już skrzynia. mam drugie auto na oku i czy myślicie że dam radę uczciwie go opchnąć za 3k?. Cena skrzyni 250-400zł plus robocizna poza tym zrobiłem w nim wszystko, był 2 lata temu malowany, 2 kp. opon+orginalne felgi (nowe lato), filtry, oleje, krótko mówiąc rzeczy której jeszcze męczą to lekki przewiew, zepsuty plastik od nawiweu, sprawne lecz juz czuć zawiesznie, no i skrzynia. Czy ktoś mógłby mi coś tutaj doradzić?

#motoryzacja #kiciochpyta #vw #handel
  • 39
@wylacze_na_amen @Samol94 @Cancer84 @MojHonorToWiernosc Samochód wybrał ojciec, ja tylko nie chciałem zapuszczać bordy przy 1.6 igła do wyjazdu (nawet nim nie jeździłem zanim go kupiłem tylko mój stwórca i było gitara). Potem już tylko co miesiąc pierdoły niby kupywałem, a tu jeb... mam nadziej że pójdzie bo brakuje mi 3k, już dałem zaliczkę na a3, 1.8 (180KM) quattro, brtakuje mi dokładnie 3 k, a ta A3 to w sumie jak marzenie... mam