Wpis z mikrobloga

Mirki, pierwszy raz spotkałem się z chamskim zachowaniem kierowcy samochodu.
Przypuszczał na pasach kobietę i chciałem podjechać koło niego prawą stroną i wjechać na ścieżkę, a on zaraz za ścieżką miał drogę, ale ten debil mnie docisnal do krawężnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Myślałem, że takie zachowania to mity, a tutaj w centrum Poznania spotykam się z takim zachowaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rower
  • 7
@twistedgin dobrze mnie widział, bo przed pasami mnie wyprzedził, a drogę zajechal dopiero jak zobaczył, że jestem juz koło samochodu. Po co miałby się ruszać stojąc na pasach i nie słysząc żadnego łeło łeło jednocześnie widząc rowerzyste w lusterku?

@TwigTechnology sytuacja tego nie wymagala, a gdyby nie widział to by nie czail się, którym pasem pojadę, żeby mi później drogę zjeżdżać.

Albo koleś nie znał miasta i jeździł slalomem na 3 pasach, rejestracja miastowa PO.
@kendi: Kiedyś jechałem ścieżką rowerową, Pan chciał wjechać na posesję ale dopiero otwierała się brama więc pomyślałem że zdążę spokojnie. Niestety jak zobaczył że się zbliżam to ruszył do przodu, prawie we mnie wjechał a brama nawet nie była do połowy otwarta..
Ale chyba i tak nagorsze są blondi 40-stki w samochodach z telefonem przy uchu. Rowery dla takich nie isntnieją, a zielona strzałka przy czerwonym świetle oznacza "nie zwalniaj i nie rozglądaj się".