Wpis z mikrobloga

Czasem aż mi ciężko uwierzyć jak bardzo wyraźna jest często przepaść międzypokoleniowa. Próbowałem rodziców przekonać do współczesnych seriali bijących rekordy popularności i zbierających wszelkie międzynarodowe nagrody - jednak przegrałem tę walkę z tureckimi serialami, czy polskimi operami mydlanymi takimi jak M jak Makabra, czy Barwy Nieszczęścia. Stwierdzili, że są nieciekawe i pozbawione sensu...

#seriale
jaqqu7 - Czasem aż mi ciężko uwierzyć jak bardzo wyraźna jest często przepaść międzyp...

źródło: comment_sarFkjk795Uvr0ISNtsQJ5QpdcIGN5jP.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@SweetNight: Nie chcę w tym topicu za bardzo wnikać w tematy polityczne, ale Pan Prezes Kaczyński jakiś czas temu zapowiadał, że będziemy drugą Turcją. Nie wiem jednak, czy dokładnie o to mu chodziło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaqqu7 tureckie seriale są bardzo popularne. Co zrobisz, nic nie zrobisz. Jest nawet grupka na FB, gdzie różowe na własną rękę tłumaczą kolejne odcinki produkcji, które nie pokazują się w TV. Kobiety zakochane są w Halicie Ergençu, a w ostatnim serialu gra znowu jedną z głównych ról.

Kiedyś Zbuntowany Anioł, Niewolnica Izaura i Luz Maria, teraz Vatanım Sensin.

W sumie tureckie seriale przy naszych Dlaczego Rak, Szpital, 18+, Ukryta Prawda, Szkoła itd.
  • Odpowiedz
@kedi: Co do paradokumentów trudno się nie zgodzić. Akurat telewizor mamy w domu niedaleko kuchni i jak jest odpalony jakiś Polsat gdzie jest tego multum zaczyna boleć mnie głowa od ilości darcia mordy w nich.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: trzeba zaczynać od produkcji allegro Bagińskiego, niech przyswajają małymi kroczkami. Jak już lubią te telenowele, to chyba najbliżej będzie Desperate Housewives, mimo że niby o przyziemnych rzeczach to są też intrygi jak w telenowelach tylko poczucia humoru jest więcej i dobrych kilka oczek wyżej niż w rodzimym kabarecie.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: a ja się kompletnie zgadzam z @DzikiBomber. Te wszystkie Dextery,Breaking Bady, Losty uje muje dzikie węże tak zachwalane są tak słabe i przewidywalne że można paść z nudów po 2 odcinkach. Robione pod typowo amerykańskiego widza który nie lubi myśleć, dodatkowo jakieś sztuczne to. Naprawdę nie wiem co w tym widzicie.

W życiu widziałem dwa dobre serialne, Piraci i Spartakus od Starz.
  • Odpowiedz
Stwierdzili, że są nieciekawe i pozbawione sensu...


@jaqqu7: Jak im pokazałeś Breaking Bad, cokolwiek od HBO to i tak byli bardzo łagodni w osądzie.
  • Odpowiedz