Wpis z mikrobloga

903250 - 5 - 4 - 34 - 28 - 7 - 100 - 2 - 4 - 7 - 32 - 2 - 10 - 2 = 903013

W piątek zgodnie z planem nad ranem wsiadłam w pociąg do Gdańska i ze znajomymi pojechaliśmy na Kaszuby. Piękne okolice, ciekawe historie miejsc, fajne przewyższenia i to wszystko na MTB. Nie wyspałam się, nocka zawalona, ale cały dzień w takiej okolicy naładował moje baterie. Do przygód należy zaliczyć również sprzeczkę z panią konduktor w PKM w Gdańsku, która miała pretensje o to, że ociągamy się z powieszeniem rowerów. System obowiązujący w tych pociągach jest mega słaby, generuje konflikty i niezadowolenie klientów. My wsiedliśmy w piątkę, ktoś jeszcze się dosiadł i na kolejnych stacjach nikt z rowerem już nie mógł...

W sobotę regeneracja, a w niedzielę Bydgoszcz Cycling Challenge. Najpierw eliminacje, potem finał i czasówka. W międzyczasie pokazałam koledze miasto ;) Trasa tej imprezy jak dla mnie była bardzo wymagająca. Niestety podjazdy to wciąż moja pięta achillesowa. Łącznie 19 razy tego dnia musiałam podjechać pod około kilometrowy podjazd. Ale i tak było spoko i polecam! Zaliczyłam piękną glebę, na szczęście na podjeździe, a nie zjeździe. Na pewno zmęczenie, brak skupienia i zdarte kolano, i pęknięty kask jest :)

Do 1000 w maju brakuje lekko ponad 100, trzeba dokręcić…

#wykoptribanclub

W tym tygodniu to już 237km!
#rowerowyrownik #ruszpoznan #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz nicnasile - 903250 - 5 - 4 - 34 - 28 - 7 - 100 - 2 - 4 - 7 - 32 - 2 - 10 - 2 = 903013...
źródło: comment_DIuwrlPKibuOHD7epaPyiiUdKr75Gopw.jpg
  • 5