Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, zamierzam kupić #mi5 na #banggood, z tej aukcji.
W połączeniu z #topcashback, "priority direct mail" przy obecnym kursie USD w sumie wychodzi jakieś 830 PLN.
Da się coś jeszcze urwać, może jakieś kupony, ref do Topcashback?
To będzie mój pierwszy zakup za granicoo więc fajnie gdyby ktoś pomógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
@Zgryzek: Ja tylko od siebie powiem, że w WER Warszawa 100% telefonów z Banggood spotkał VAT więc weź to pod uwagę w swoich kalkulacjach ;).
Jak potrzebujesz ref do Topcashback to daj znać
Ja tylko od siebie powiem, że w WER Warszawa 100% telefonów z Banggood spotkał VAT więc weź to pod uwagę w swoich kalkulacjach ;)


@maxikazzz: ale to piszesz o swoich telefonach zamawianych? Bo ja w 2017 jeszcze VATu od wer wawa nie dostałem :-)
@Zgryzek: @kruprz telefony zamawiałem na początku 2017 było też początek PDM, niestety dla mnie mało szczęśliwy ;( po tej historii już jestem trochę uczulony. Może czas spróbować znów ;)

Jeżeli chodzi TopCashBack to polecam serdecznie, testowałem Givingassistant BeFrugal, ale najbardziej jestem zadowolony z TopCashBack przynajmniej u mnie wszystkie zakupy na Bangood przeszły bez problemu nie zależnie od kodów itp.
@maxikazzz telefony zamawiałem na początku 2017 było też początek PDM, niestety dla mnie mało szczęśliwy ;(

To nie ten pdm. Wcześniej to bo zwykły nlpost, a teraz robią inaczej, od mniej więcej miesiąca.