Wpis z mikrobloga

@dzeksondzekson: jak był "Medium" sympatycznie się z nim rozmawiało, zabawny gość ogólnie, zawsze przyjeżdżał swoim "sprzedajnym" białym Uno. Nawet jak nagrywał u ostrego na Bautach był spoko gościem.

Teraz ma zrytą banie, mieszkamy na tym samym osiedlu, ale nie zamienię z nim słowa - bo ma zrytą bańke, wali od niego hipokryzją ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale można go spotkać w kościele co niedzielę xD

Co nie
@dzeksondzekson:

Jakbyś go szanował to byś nie pisał tego samego co reszta jego hejterów.

A mam jeszcze prawo do własnego zdania czy standardowo jeśli mam inne zdanie niż twoje to nie mam racji i prawa do własnego zdania ( ͡º ͜ʖ͡º)?
Szanuje jako osobe bo #!$%@? odniósł jakiś tam sukces, założył normalną rodzinę (po 12 latach ale wciąż) i nie jest patusem... co nie zmienia faktu,
@janushek: Lepsza taka nisza niż Bedoes rapujący o byciu grubym, młodym i że chce tylko jarać dzojnty.

Dla mnie miła odmiana od całego syfu jakim jest polski rap. Nie ma tutaj takiego Kendricka który rozstawiałby po kątach innych raperów, Tau dostał łatkę katola i wszyscy piszą że jest hipokrytą albo wariatem, a nie mają żadnych argumentów oprócz obrażania.

Serio, nie widziałem jednego sensownego argumentu przeciwko Tau oprócz tego, że na jego
dzeksondzekson - @janushek: Lepsza taka nisza niż Bedoes rapujący o byciu grubym, mło...
@Prokurator_Bluewaffles: Mógłbyś coś więcej napisać o Tau z racji tego, iż jesteś jego sąsiadem? Czy rzeczywiście jest taki, na jakiego się kreuje w swojej twórczości, czy może udaje tylko takiego świętego a tak naprawdę jest całkiem normalnym typem? Czy zmiana/nawrócenie było widoczne w jego zachowaniu, czy po prostu zmienił się muzycznie, a jako człowiek nic się nie zmieniło?