Wpis z mikrobloga

Mirki i Wegierki podajcie jakiś dobry serial!
Za mną już:
GoT
Breaking Bad - nie widziałem lepszego
TWD
Suits
House of cards
Daredevil- najlepszy komiksowy po TWD
Lost- klasyk
Mr.Robot - odważny serial polecam (narkotyki,homo,gwałt,psychika młodego hakera)

Szukam jakiegoś serialu na miarę wymienionych. Co myślicie o Tabu?

Nie interesują mnie seriale w których jest powtarzalność np. CSI, Dexter, Lucyfer itd

#seriale #serial #film #filmy
  • 279
@Niewierny88: Dodam tylko, że mimo hate'u na wykopie to drugi sezon True Detective też jest dobry i warto obejrzeć.

Nadal twardo polecam Shameless (us) - serial to taka czarna komedia o życiu. Świetnie zrobiony, z humorem, ogląda się niewymiernie przyjemnie, a jednocześnie porusza wiele delikatnych, życiowych tematów. Bardzo polecam spróbować chociaż kilka pierwszych odcinków.
@666Forest: możliwe ze wezmę się za Narcos - dużo osób poleca. Co do Jessica Jones skończyłem na 2 sezonie. Pierwszy miał coś nowego (brutalność, alkohol itd) co nie jest częste w serialu na podst. komiksu, ale potem zaczął mnie nudzić. PS: szkoda ze zmarła w Breaking Bad - świetnie się odnalazła w roli i przy Pinkmanie
@jokefake: skończył się tak ze powinieneś sam sobie to wytłumaczyć (gdzie są, żyją czy nie, czy ta wyspa wg istniała itd). Była o to wojna, że widzowie chcą wiedzieć jak naprawdę wg reżysera miał się skończyć to zostały zrobione dokretki wyjaśniające skąd się wziął niedźwiedź polarny na wyspie, skąd się wzięły paczki zrzucane z nieba itd (jest to na yt), a co do zakończenia nic się nie zmieniło na Filmweb w