Wpis z mikrobloga

Mirki i Wegierki podajcie jakiś dobry serial!
Za mną już:
GoT
Breaking Bad - nie widziałem lepszego
TWD
Suits
House of cards
Daredevil- najlepszy komiksowy po TWD
Lost- klasyk
Mr.Robot - odważny serial polecam (narkotyki,homo,gwałt,psychika młodego hakera)

Szukam jakiegoś serialu na miarę wymienionych. Co myślicie o Tabu?

Nie interesują mnie seriale w których jest powtarzalność np. CSI, Dexter, Lucyfer itd

#seriale #serial #film #filmy
  • 279
  • Odpowiedz
Legion - klasa światowa 10/10 serial nietuzinkowy i oryginalny na tle produkcji, które taśmowo powstają w dzisiejszych czasach. Poza tym Black Sails jeden z nielicznych seriali, który z sezonu na sezon jest coraz lepszy (może z wyłączeniem ostatniego sezonu)
  • Odpowiedz
Właśnie skończyłem 1 sezon Better call Saul- znakomity serial, klimat zachowany jak BB - i kocham postać Saul za ten humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Legion - 10/10 i nie ma potrzeby, aby pisać więcej.
American Gods- @DobryMotyw obejrzałem, a dokładniej przemęczyłem 1 odcinek ( wiem, że to nie jest podstawa do oceny), ale serial kompletnie do mnie nie przemawia - nie mój gust. ZBYT DUŻO
  • Odpowiedz
@Niewierny88 kilka osób już pisało, black mirror - genialny. Trzy serie po kilka odcinków, każdy to inna opowieść, można oglądać w dowolnej kolejności. No i Fargo - mega klimat, każda seria genialna, obecnie leci trzecia
  • Odpowiedz
@Niewierny88: Wentworth polecam motzno!! Narcos, Fear the walking dead (jesli ogladales TWD), Shameless, Sherlock, Homeland, Legion, Orphan black, Stranger things, Vikings, Black mirror, How to Get Away with Murder... Jesli lubisz seriale brytyjskie (tak jak ja!) to pisz priv, podeśle pare seriali wartych uwagi ;)
  • Odpowiedz