Wpis z mikrobloga

@IllBehaviour: ale co nam tu dajesz jakiś infantylny śmieszny obrazek, co z niego ma wynikać?

Co się nie podoba w lighting?

Mówiłeś że bitcoin jest otwarty - no lighting też jest.
Mówisz że chcesz "w bloku" - po co w bloku?
Na wuj w bloku?

Oraz, skoro chcesz w bloku to jest limit 1000 tx i choćby skały srały to nie będzie znacznie więcej, nawet w jakimś tam radykalnym 8 MB
  • Odpowiedz
@safehouse: może konkurować.


Co z czym? Ale nieskładnie piszesz.

@IllBehaviour: Warstwa Lighting dla Bitcoin,
może konkurować z Bitcoin on-chain.
wolny rynek w Bitcoin on-chain ustawia wartość TX na te kilka dolarów per input na które teraz narzekasz,

a w lighting będzie konkurencja między setkami node (lub postaw własny) i wybierzesz pewnie ten z najniższym fee, zapewne będzie to CENT lub mniej.

To w końcu chcesz mniejsze opłaty czy nie?
Bo
  • Odpowiedz
Bitcoin bez Lighting nigdy nie może konkurować z chociażby VISA


@safehouse: po przeczytaniu tego nic nie potrzebuję więcej, żeby wiedzieć dlaczego jest taki opór i dlaczego jest to blokowane. 1 sierpnia wszystko wreszcie rozstrzygnie się. Przyszło mi żyć w pięknym czasie i jeszcze być częścią tego wszystkiego. Nie mogło być lepiej.
  • Odpowiedz
bitcoin nie jest po to, żeby kogoś uczynić bogatym, tylko po to, żeby umożliwić ludziom dostęp do przekazów pieniężnych bez kontroli rządu/korporacji.


@IllBehaviour: zgadzam się ja walczę o to aby ludziom to umożliwić a wy walczycie o to aby ludziom to uniemożliwić, dlatego, że nie da się tego zrobić be Lightning Network. Koniec. Kropka.

Nie przekonasz mnie. Możesz próbować robić to on-chain z Jihanem Wu nie moja sprawa. My zrobimy to
  • Odpowiedz
@IllBehaviour: twój bitcoin nie ma nic wspólnego z tym bitcoinem, który mamy teraz bo jego deweloper porzucił go a z jego kodu zostało kilka procent reszta to zasługa ponad setki deweloperów z całego świata a nazywają się oni Core Dev. Wasz bóg to doktor Craig Wright, który współpracował i szkolił rządowych ekspertów od bezpieczeństwa. Ja jestem anarchistą i takim ludziom nie ufam. Ufam Core bo są tam nawet najwięksi hakerzy. Każdy
p.....4 - @IllBehaviour: twój bitcoin nie ma nic wspólnego z tym bitcoinem, który mam...

źródło: comment_J2QjvXY17s37cAhSSawr1q7vyEOJs4KW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz