Wpis z mikrobloga

61 piętro w Bangkoku, chyba będę tu stał 4 dni przy oknie, po pierwsze bo ładny widok, po drugie bo na zewnątrz gorąco, duszno i śmierdzi, po trzecie bo co 10 metrów ktoś mi chce uszyć garnitur, po czwarte już po 10 minutach w tym mieście miałem dość podobizn zmarłego króla dosłownie co dwa metry, #!$%@? ja rozumjem szacunek, ale to jest przesada, dodatkowo pod pałacem królewskim setki żałobników czekają na swoją kolej aby wejść do środka oplakiwać zmarłego już chyba dość dawno króla. GG dla niego jeśli był naprawdę aż tak wspaniały.
#chwalesie #tajlandia #podroze
BillHickok - 61 piętro w Bangkoku, chyba będę tu stał 4 dni przy oknie, po pierwsze b...

źródło: comment_KKPHpO5wv4zxiZOcDOIS1NOOqbg23XHz.jpg

Pobierz
  • 9
  • 0
@pampuszek Za wiele nie widziałem, na pewno pałac królewski, jest piękny, jedynie Chińscy turyści #!$%@?ą, aha i tam trzeba długie spodnie mieć więc jak nie chcesz kupować nowych to weź swoje. I właśnie wracam z Ayutthaya, ruiny ich dawnej stolicy, też super, godzina drogi minivanem z Bangoku. Uważaj na tuk tuki bo mogą Cię zawieźć nie tam gdzie chcesz, tylko do sklepów z garniturami, mi tak się zdażyło. Uważaj na jedzenie na