Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy! Właśnie wypełniam sobie formularze rekrutacyjne na studia i mam mały problem - próbowałem googlać ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi. Co powinienem wybrać w polu "Stosunek do obowiązku służby wojskowej", jeżeli mam do wyboru "nie obowiązuje", "poborowy" oraz "Przeniesiony do rezerwy"? W książeczce wojskowej mam tylko wpisane że "Zdolny do czynnej służby wojskowej w czasie pokoju, kategoria A".
#studia #rekrutacja #wojsko #wojskopolskie #pytaniedoeksperta #pytanie #kiciochpyta #niewiemjaktootagowac
  • 12
  • Odpowiedz
@bobekrobal: zależy jakie masz WKU w mieście, skoro nie byłeś w terminie po pieczątkę "za darmo" to może się okazać, że z wakacji nici i trafisz na 30 dni na poligon (na szczęście przed studiami więc nie trzeba odwlekać o rok) po to żeby służbę odbyć i mieć unormowany stosunek (hehehe stosunek hehehe). W każdym razie módl się geniuszu żebyś miał normalne panie Grażynki w WKU co wbiją pieczątkę (ew. módl
  • Odpowiedz
@bobekrobal: nikt Ci nie mówił, że masz iść do WKU po pieczątkę? To ciekawe dlaczego ta pieczątka jest wymagana przy rekrutacji na studia czy zatrudnianiu się w budżetówce. Pewnie dla beki. Znajomi też przy rekrutacji na studia w czerwcu się połapali, że powinni mieć od dawna unormowany stosunek do wojska? Idziesz im się tam wystawić jak sarenka myśliwemu ale jak ładnie zagadasz to pewnie ugrasz wszystko. Bądź miły dla Grażynek i
  • Odpowiedz