Wpis z mikrobloga

Jaką nawigację polecacie na WindowsPhone/Mobile? Korzystam obecnie z #yanosik , ale szczerze mówiąc dupy nie urywa - głównie chodzi o problem z wyszukiwaniem miejsc docelowych. Zawsze trzeba się nagimnastykować aby znaleźć to co się chce.
Wymagania:
-Łatwe wyszukiwanie miejsca docelowego (coś jak w google maps)
-Przejrzysty interface
-Dobrze byłoby aby pokazywał aktualny ruch i dostosowywał trasę

Tak, wiem, muszę kupić normalny telefon z Adroidem, ale na ten czas potrzebuję pomocy na WP.

#windows10mobile #windowsphone #nawigacja
  • 13
@MateyJDM: @sila1989: Niestety nie ma ŻADNYCH aplikacji od google. Gdyby nie to, to pewnie nie przeszkadzałby mi ten telefon.

@badyloo: Here nie ma już na WindowsMobile, na szczęście mam jeszcze służbowy z 8.1, więc dziś przetestuję. Sygic jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły?
@EmTeKa: Niestety na wp nie masz już porządnych darmowych map. Przetestowałem nawet płatną, w której jak się okazało nie ma nowej drogi krajowej po roku od otwarcia. Google mapy na androidzie działają dobrze co ostatnio testowałem. Janosik prowadził mnie dookała, a mapy z WP nawet nie potrafiły miejsca docelowego znaleźć.
@tacky: Mam ten sam problem, w google maps wpiszę tylko część frazy i już mogę jechać, a w yanosiku wpisuje ulicę, gminę, powiat, województwo a on i tak prawidłowe miejsce podpowiada na drugim albo trzecim miejsxu
@EmTeKa: Yanosik przynajmniej podpowiada. W mapach WP trzeba wiedzieć czy to ulica, aleja czy plac bo wpisanie samej nazwy ulicy nic nie dajE! Generalnie sam system jest ok. Lubię go, ale pewne działania skłaniają mnie coraz bardziej ku dziadowskiemu androidowi.