Wpis z mikrobloga

Nie jestem jakimś drogowym nazistą, który twierdzi, że tylko jeden środek transportu jest odpowiedni, a użytkownicy pozostałych to janusze transportu itp i popieram rowerzystów bo sam dużo jeździłem. Ale wczoraj co się odjaniepawliło to przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Stoję sobie we #wroclaw na moim #motocykle na światłach na powstańców śląskich przy pętli Krzyki. Przechodzą ludzie, zielone mruga, zaświeciło się czerwone, ludzie schodzą lewinie z pasów. Zapala mi się zielone, ruszam, a przed samym kołem na pełnej prędkości przeleciał mi jeszcze koleś na #rower... jeszcze z miną zdenerwowaną, że gdzie ja się pcham jak on na pasach jest! Serio wyjechał chyba "zza" pleców na tych pasach bo go dopiero jak był przed moim przednim kołem zauważyłem. Ja po heblach, że prawie stoppie zrobiłem. A ten ciśnie sobie dalej jak gdyby nigdy nic. Ludzie trochę wyobraźni trzeba mieć prowadząc jaki kolwiek pojazd. A na takim jak #motocykle i #rower trzeba mieć jej jeszcze więcej! Bo będzie elo benc.
  • 11
  • Odpowiedz
@tosyu: ja też czasami gdzieś przecisnę się na szpilki między autami albo wyprzedzę, ale wtedy wiem że krzywdę robie tylko sobie jak coś pójdzie nie tak, a do tego mam na sobie ubranie ochronne a nie koszulkę na ramiączkach, krótkie spodnie i trapki... Wyobraźni mniej niż zero.
  • Odpowiedz
Nie ma co sprowadzać wszystkich do jednego wora. #!$%@? egzemplarze są na rowerach, motocyklach, autkach, samolotach nawet. Ja na Twoim miejscu bym nie hamował...
  • Odpowiedz
@Przepior86: Stary, ja wczoraj miałem jeszcze lepszą incepcję. Jadę jezdnią na rowerze (DDR brak więc nie ma innego wyjścia). Skręcam sobie na kierunkowym w lewo (więc na pasach czerwone) i nagle jebs wypada mi lekko zdziadziały Mietek na pasy też rowerem. Przyhamowałem, krzyknąłem a ten jeszcze się pultał. Nosz #!$%@?, potrąciłbym rowerem innego gościa na rowerze XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Przepior86 dużo jeżdżę po mieście i z moich obserwacji wynika że duża ilość rowerzystów myśli że jest nieśmiertelna. Wjeżdżanie z chodnika na jezdnię, wymuszenie pierwszeństwa (bo przecież mało miejsca zajmuje to może wyjechac) to standardowe akcje. Szczerze mówiąc to żadna inna grupa nie #!$%@? mnie tak jak oni nawet w 5 procentach
  • Odpowiedz