Wpis z mikrobloga

Kupiłem garnitur w ZARA. Byłem wcześniej w Bytom i Vistula, ale w każdym z nich spędziłem po 15 minut i nikt się mną nie zainteresował. Spodobał mi się kolor i to, że jest lniany, ale im dłużej myślę to nie wiem czy coś z tego będzie. Marynarka rozm. 54, 52 była bardziej dopasowana, ale w barkach opinała i klapy się zaginały. Kwestia kilku imprez i pękłaby na plecach. Ta natomiast w barach leży ok, ale niżej tragedia. Czy samo taliowanie wystarczy? Wydaje się ciut za długa. Skrócenie rękawów to nie problem. Spodnie rozm 44, do skrócenia nogawki na pewno, a jak reszta?
Mam 189cm, ale trochę pakuję, więc "trudna sylwetka" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#modameska wołam @UszatyBloger, bo nie znam tu nikogo więcej kto znałby się na modzie.
zavisha - Kupiłem garnitur w ZARA. Byłem wcześniej w Bytom i Vistula, ale w każdym z ...

źródło: comment_YzftoUkNJkLw9YgjDmBGr5aLaCPfxs79.jpg

Pobierz
  • 29
@zavisha: skrocienie rekawow to jest MEGA PROBLEM, lokiec jest w zlym miejscu, trzeba kogos to ci zrobi overlocka i przesunie wszystkie guziki, zrobi nowy "rozporek". Nawet nie baw sie w skracanier rekawow, przechodzilem przez to rok temu.
No chyba ze ci #!$%@? 2 pierwsze guziki 2 przeszyje dalej i bedziesz wygladal jak idiota. Proponuje jednak udac sie do normalnego sklepu i doboru marynarki dobre w odpowiednim rozmiarze.
@zavisha:
Ps. nie rob z siebie tylko pajaca i nie kloc sie z ludzmi, ktorzy ci doradza troche dluzsze spodnie o 1cm niz myslisz. Inaczej bedziesz wygladal jakbys wzial spodnie od mlodszego brata. Spodnie maja opadac na buty, a nie jak niektorzy blogowi moderzy #!$%@? ze skarpeta 2cm odslonieta i wygladaja jakdebile.
@nowazielonka: błąd. Mieszkam w małym mieście i dopasowanie ramion to koszt 20 zł. W dużych miastach u zawodowych krawców pewnie ze 100 zł za coś takiego. Każdą marynarkę jaką kupuję dopasowuję w ramionach, zawsze skracając rękawy od góry i dopasowując barki. Nie da się znaleźć dla mnie marynarki, która by pasowała w ramionach i każda idzie po nóż.
@afromort: u mnie w 120tys miescie nikt nie chcial sie podjac rozszycia marynarki, czy to jakas grazyna, czy jakis krawiec, czy nawet bytom w ktorym to bylo kupowane. Dobrze, ze koniec koncu dostalem o rozmiar mniejsze wszystko i bylo idealne, nie trzeba bylo nic skracac. ( ͡ ͜ʖ ͡)