Wpis z mikrobloga

Delta Media Player logo
Important notice !!!
Przepraszamy za utrudnienia w dostępie do serwisu zaistniałe w wyniku awarii serwera, która nastąpiła w dniu 18 sierpnia.
W ramach rekompensaty subskrypcja każdego klienta zostanie wydłużona o 7 dni.
We apologize for the inconvenience in accessing the site as a result of server failure that occurred on August 18.
As part of the compensation, each client's subscription will be extended by 7 days.
@linux123: Działa jak tralala :) Ale musimy pamiętać, że Policja ma nasze dane, admini są aresztowani, serwery są zabezpieczone, a to co oglądamy w DeltaMediaPlayer to nie telewizja tylko przekaz myśli. Nam się tylko wydaje, że oglądamy, a w rzeczywistości nic nie działa, bo przecież serwery są wyłączone :)
Ktoś jest w ogóle w stanie racjonalnie wytłumaczyć skąd się biorą tacy #!$%@?ńcy jak ten adrian-matwiejczuk ? Naprawdę poczuł się dowartościowany kłamiąc
@warmup: hahaha ;-), Mysle ze to mlody czlowiek ktory chcial sie troche podroczyc. Byc moze zmadrzeje i zycie da mu jeszcze jakas szanse,nie trzeba odrazu go skreslac. A co sie tyczy serwerow to napewno nie stoja w naszym kraju tylko gdzes w bezclowej strefie gdzie sa oficjalnie zameldowane.
@linux123: Szanowny Panie, ja to rozumiem, ale Ci co liznęli trochę życia w komunie wiedzą jak jest. Wydawało mi się, a przynajmniej bardzo bym tego chciał, aby jednak obywatele, Polacy, byli zgranym zespołem, tym bardziej jak nas państwo polskie doi, zabiera nam większość pieniędzy jak nie przez podatki, to ZUS, ciągle jakieś obostrzenia, zakazy i nakazy i nikt nie pyta obywateli o zdanie. A jak ktoś już pyta o zdanie to