Wpis z mikrobloga

Mirki, pomocy! Nie mogę tego ogarnąć... Po instalacji Win10 mam problem z touchpadem. Podczas wciskania czegokolwiek na klawiaturze, nie można jednocześnie ruszać/klikać touchpadem, a po puszczeniu przycisku touchpad ma "laga" ok. 2 sekundy (trzeba odczekać ok. 2 sekundy zanim zacznie działać). Dodatkowo podczas używania gestu scrollowania zostają na ekranie "artefakty" od scrollowania - załączam screena - gdy najedzie się na nie kursor myszy zamienia się w kręcące kółeczko (jak podczas ładowania). Aktualizowałem sterowniki, wszystko najnowsze. Wcześniej takich problemów na 7 i 8 nie miałem. Macie może jakąś solucję na to?
#windows10 #komputery #laptopy #naprawalaptopow
Sn0w - Mirki, pomocy! Nie mogę tego ogarnąć... Po instalacji Win10 mam problem z touc...

źródło: comment_iLCPaHN5lsdtUgqyjvZEqrZD2pxKAiBV.jpg

Pobierz
  • 11
@Sn0w: Poza kwestiami programowymi opisanymi w moim ostatnim poście, to zostaje możliwość problemów ze sprzętem (nawet jeśli jest nowy). Ale przy tego typu diagnostyce już nie jestem w stanie pomóc. Zdecydowanie mniej czasochłonne i kłopotliwe jest po prostu oddanie laptopa do serwisu na diagnozę.
@alWdIjJpz18nHw: Ale te "artefakty po scrollowaniu" nie pojawiały się wcześniej, nawet dzień wcześniej na innym Windowsie. Dopiero po zainstalowaniu Win10, tak więc wykluczam uszkodzenie sprzętu, który nowy zdecydowanie już nie jest. Laptop już po gwarancji, system też nie był dołączony do laptopa, więc opcje takie odpadają... I tak wielkie dzięki za pomoc z blokadą touchpada przy wciśniętym klawiszu! :)