Wpis z mikrobloga

@Arkatch: a to już inna sprawa :P ale racja do paradoksu prawaka bardziej by pasowało są głupsze i mądrzejsze ludy, wiadomo Słowianie najmądrzejsi nie to co cyganie :P
@dolOfWK6KN:

zespół poglądów głoszących istnienie różnic i nierówności pomiędzy ludźmi. Wynikająca z nich ideologia przyjmuje wyższość jednych ras nad innymi


smutna prawda, są kultury wyższe i niższe, a kultura koreluje z pochodzeniem etnicznym
@dolOfWK6KN: nie umiem być takim hipokrytą "no syne hehe polska najlepsza na świecie, wcale nie wyjechałem bo szorowanie kibla dla niemca jest lepsze niż praca dla polaka, to ci #!$%@? politycy mnie wypędzili"
@mirkoczan: Czyli gardzisz Polakami, bo się wywyższają na tle narodowym, a Ty odizolowujesz się od narodowości, stając ponad nimi? Pozwól zatem, że przedstawię Ci definicję "pogardy":

Pogarda – uczucie lekceważenia, głębokiej niechęci wobec kogoś lub czegoś, wynikające z przekonania o własnej wyższości i braku jakiejkolwiek wartości (zwłaszcza moralnej) ocenianych osób lub czynów.


Reasumując: gardzisz gardzącymi, bo czujesz się lepszy od tych którzy czują się lepsi. To jest #!$%@? umysłowe level master
@dolOfWK6KN: bardzo nie lubię polaków. wolałbym urodzić się gdzie indziej. żałuję że uciekłem z tego kraju tak późno. nie widzę żadnych innych problemów w polsce niż polacy (tak jak inni obwiniają winą za wszystko wyimaginowanego wroga - pisowców, lewaków, komunę, wojny, albo zabory). uważam, że niemcy, szwedzi, norwegowie, brytyjczycy są bardziej rozwinięci niż polacy. samego siebie nie identyfikuję z żadnym narodem.