Wpis z mikrobloga

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu chciałem się podzielić z czymś co spotkało moje dziecko gdy chciało into #programowanie
Dziecko dostało książkę do nauki programowania #scratch i chciało się zarejestrować. W pewnym momencie nie wiedziało czy dobrze wybiera, bo nie spodziewało się że jest inna opcja... Cóż więcej pisać, to trzeba zobaczyć ale ostrzegam #cozostalozobaczonejuzsienieodzobaczy
#neuropa #sex #niewiemjaktootagowac
Pobierz poradnikspeleologiczny - Z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu chciałem się podzielić ...
źródło: comment_JAeOtsxBeCUWLFSsfnISonGeM1YlEi6n.jpg
  • 25
Jeżeli Twoje dziecko ma problem z wyborem płci, no to faktycznie chyba coś jest na rzeczy, a programiści dobrze przewidzieli, że takie dziecko może kiedyś trafić na ich program.


@Goofas: @poradnikspeleologiczny: Niech wpisze co chce - ja np. mógłbym wpisać "brodacz", chociaż i tak nie wiem, czy to ma znaczenie - w profilu nie widać, zapewne się nie zapisuje. Ale dziecko, rozumiem, że brody nie ma, więc niech wpisze co
nie miało problemu z wyborem płci tylko zaskoczone że może być coś jeszcze


@poradnikspeleologiczny: No to jako Ojciec powinieneś wytłumaczyć dzieciaczkowi:

Synku, Ty wiesz, że jesteś chłopcem, ja wiem, że jestem chłopcem, a mama wie, że jest dziewczynką. Ale są takie osoby, które mimo że urodziły się chłopcami to nie czują się chłopcami: Lepiej im jest gdy noszą sukienki, malują się jak mama itd. Dlatego czasami występuje "coś jeszcze".
@poradnikspeleologiczny: no i? Wiesz, że juz pomijając transy i ogólnie LGBT - są ludzie, którzy się od urzodzenia nie kwalifikują jako kobieta/mężczyzna. Obojniaki np. Co w tym STRASZNEGO?

Co do terroru - w latach 80 nie dość, że terror był jeszcze powszechniejszy (tylko wtedy był "cool" - patrz IRA i ETA), to wciąż istniał ZSRR, i teoretycznie każdego dnia mogła być 3 WŚ, do tego były jakieś Czarnobyle i kazano nam