Wpis z mikrobloga

@philip60: Przecież tutaj nie chodzi o blokadę. Imprezy podwyższone ryzyka wymagają większej obstawy odpowiednich służb i tyle. Myślę, że uczestnicy raczej powinni się cieszyć, że organizator będzie musiał spełnić więcej wymogów. Szczególnie rodzice, których gówniaki jadą.
@philip60: a co konkretnie się źle dzieje co ma bezpośredni wpływ na Ciebie? W dupie mam PISiorów.

Ja patrzę na wskaźniki ekonomiczne i czy jest bezpiecznie w kraju i to jest dla mnie wyznacznikiem czy kraj jest dobrze czy źle zarządzany.
a co konkretnie się źle dzieje co ma bezpośredni wpływ na Ciebie?


@philip60: nie zrozumiałeś pytania?

Myślisz, że PIS stworzył struktury policji i procedury ich pilnujące?

Ludzie byli pałowani na policji od kiedy ta instytucja powstała.

Jeszcze raz zadam pytanie i dobrze się zastanów zanim odpiszesz.

Co konkretnie się źle dzieje co ma bezpośredni wpływ na Ciebie?

Jeżeli nie potrafisz odpowiedź to znaczy, że tak naprawdę nie masz swojego zdania tylko
@jonik jeszcze raz dobrze się zastanów i uważnie rozejrzyj dookoła. Upartyjniono sądy i prokuraturę i w tych okolicznościach na komisariatach giną ludzie. Jeśli uważasz że nie ma to na Ciebie bezpośredniego wpływu to albo nie rozumiesz sposobu funkcjonowania państwa w którym żyjesz albo czego raczej wolałbym nie zakładać - jestes głupcem.
@jonik a z tych mniej groźnych aczkolwiek uciążliwych rzeczy...
1.z publicznej tv zrobiono tubę propagandowa
2. Zabrali mi możliwość oglądania orłosia w teleekspresie i Opola w Opolu
3. Moje lokalne radio zaczęło transmitowac msze święte zamiast dobrej muzyki jak dotychczas
4. Ograniczono mi dostęp do antykoncepcji "po"
5. Mój bardzo bliski kumpel i jego partnerka stracili szansę na posiadanie potomka a ja straciłem szansę na cieszenie sie ich szczęściem bo komuś nie
@philip60: pewnie jeszcze wierzysz w to, że fakt, iż ziemia jest okrągła jest spiskiem. Nie podałeś nic co Ciebie bezpośrednio dotknęło:

1.z publicznej tv zrobiono tubę propagandowa - kto Ci każe oglądać? Zawsze będzie to tuba propagandowa partii, która wygra

2. Zabrali mi możliwość oglądania orłosia w teleekspresie i Opola w Opolu - pierdzielnie o Szopenie

3. Moje lokalne radio zaczęło transmitowac msze święte zamiast dobrej muzyki jak dotychczas - pierdzielnie
@jonik "pierdzielenie o szopenie" argument konkret.
Tvp za czasow po nie bylo tuba propagandowa- sprawdz zroznicowanie partyjne gosci programow informacyjnych w tamtym czasie.
Pytasz o Radio - Radio szczecin
Regulacje w kwestii tabletki po zmienily sie tak ze dzis jest na recepte którą uzyskać można po kilku dniach przez co jej skuteczność spada do zera.
In vitro dostępne za $$$ jest dla wielu po prostu nie dostępne.
Pis jest rakiem Polski i