Wpis z mikrobloga

Witamy wszystkich sympatyków #simracing!

Mamy zaszczyt ogłosić zapisy do nowej simracingowej ligi #assettocorsa - #acgp. Ścigać się będziemy autami typu Open Wheel, zaczynamy od Dallary F312 (mod pobieramy ze strony: http://www.racedepartment.com/downloads/rsr-formula-3.8040/)

Poniżej kalendarz wyścigów:

27 czerwca - Monza
11 lipca - Monaco
25 lipca - Donington
8 sierpnia - Imola
22 sierpnia - Barcelona
5 września - Laguna Seca ( o ile pojawi się w DLC, w innym wypadku tor zostanie zmieniony )

Każdy dzień wyścigowy będzie poprzedzony co najmniej dwutygodniowymi prekwalifikacjami, które wyłonią 23 najszybsze osoby, które zostaną dopuszczone do wyścigu.

Wkrótce pojawi się regulamin, którego akceptacja będzie konieczna do uczestniczenia w zawodach.

Aby się zapisać należy:
1. plusować ten wpis
2. dodać to konto do obserwowanych
3. napisać na PW nick oraz steamID
4. pięknie czekać aż postawimy serwer i podamy więcej szczegółów.

Serdecznie zapraszamy przyjaciół z #acleague, #simrace oraz #irgworld
  • 9
  • Odpowiedz
@ACGP: niedziela, poniedziałek, wtorek, czwartek, niedziela...

żegnaj życie prywatne, bywaj rodzino ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • Odpowiedz
@rauf: Wszyscy jesteśmy ludźmi, nie będzie wyścigów o 17:00, spokojnie ;) alkomatów też nie będziemy instalowali jak coś ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Golomp: nie ma i nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ACGP: ja wyczerpałem limit szczęścia tym sweet car'em w sezonie 5tym ACL(ಥಥ) obiecałem Jej, że dostanie najładniejszy showroom garażowy i zostanie ze mną do końca. Umowa była z Nią na niedzielne przejażdżki, razem od czasu do czasu, aby o sobie pamiętać i wzajemnie czerpać radość z każdego kilometra oraz cieszyć mordki dociskiem aero w legendarnych zakrętachKazdy ma inną definicję miłości
Kurcze, nie wiem jak zareaguje na
  • Odpowiedz