Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, pocieszcie (,)

Byłem trochę czasu z fajnym różowym, ale w którymś momencie zwątpiłem czy to ma sens i powiedziałem żebyśmy zrobili sobie przerwę bo muszę to przemyśleć. Po dwóch tygodniach wątpliwości minęły i mimo że mieliśmy porozmawiać za miesiąc pobiegłem do niej jak stałem. I wiecie co?


#zwiazki #feels #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dope
  • 42
ŚwiętaProgramistka: I bardzo dobrze. Ja trafiałam na takich niezdecydowanych czasem i ostatecznie wychodziło na to że zmarnowałam swój czas bo i tak nie wyszło. Nie ma co czekać na kogoś kto nie jest ciebie pewien. Życie jest tylko jedno. A jak od początku nie jesteś pewien jej to daj sobie spokój i jej też daj szansę poznać kogoś kto od początku będzie na nią zdecydowany.

Zaakceptował: dope
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszyscy jednoznacznie ganią autora, ale nikt nie pomyśli jak to możliwe by po 2 tygodniach być w związku. Przecież to ledwie kilka spotkań jest. Po 2 tygodniach od razu kogoś kochać? Dla mnie LOL. Bardziej to wygląda na foch. "Skoro on ma wątpliwości to sobie kogoś innego szybko zaklepię i mu pokażę, że ktoś inny mnie chce!". A jak jeszcze wcześniej go trzymała w rezerwie to nawet gorzej.