Wpis z mikrobloga

Chyba Gaben wysłał mi dane do mózgu przez wifi :o Piszę póki pamiętam: śniło mi się, że to był Portal 3. Tak, Gaben umie liczyć do trzech. Dziwne to bo ostatnio w ogóle myślałem o tej grze dawno temu. Przejdę do rzeczy:
Był to VR z tego co mi się wydaje, bo intro polegało na celowaniu portal gunem w takie okrągłe pola. Sam kompleks był gorzej niż opłakany, wyglądał jak te steampunkowe wsie z serii Syberia, wszędzie rdza... Ale nie ważne.
Była tam GLaDOS, jednak nieco inna. Miała postać androidki, takiej dość ładnej. I samodzielnie się poruszała. Dziwnie też się zachowywała. Nadal była niemiła ale miała w sobie jakiś taki żal, że chciałaby po prostu być człwoiekiem. Nawijała coś w stylu "I have to admit I always wanted to be you, because you were a human, and I was just an android. Even though you will die, and I will live. I wanted to feel love, to feel sadness, to feel hatred. To be humane and be bitchy. Just like you.."
Narysowałem ją tak jak zapamiętałem, mniej więcej
;_; bojesie
edit: już nawet gameplay nie miał dla mnie znaczenia, w grach zawsze najbardziej jara mnie fabuła i szkoda mi było trochę GLaDOS ;-;

SlenderCzester - Chyba Gaben wysłał mi dane do mózgu przez wifi :o Piszę póki pamięta...

źródło: comment_caFcobu2LxPnhJzA1s6nT6pHPn3FJ7ud.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz