Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wymieniamy najładniejsze laski z "Gry o tron". Zobaczmy która zdobędzie najwięcej punktów.
    Ja zaczynam: Margaery Tyrell
    #got #graotron #ladnapani

odpowiedzi (71)

Normalne gry są jak prostytutki. Wiesz za co płacisz. Czasem dostaniesz trochę za mało, czasem się trafi jakaś niemrawa, czasem nagle z dupy chcę więcej kasy, ale ogółem jest dobrze.
    Gry Paradoxu są natomiast jak normalne kobiety. Niby wydają się tańsze, nie musisz płacić za seks. Ale pierwsza randka Cię będzie kosztować stówę, a potem musisz dokupywać masę drogich pierdół. Gwarancji, że dostaniesz co chcesz nie ma. Ale nie możesz się wycofać, bo trzyma Cię w garści i powoli uzależnia od siebie wszelkimi dostepnymi sposobami. W efekcie wydajesz masę hajsu i nie masz z tego nic
    #gry #pasta #paradox #hoi4 #eu4 #ck2 #citiesskylines
    pokaż całość

odpowiedzi (13)

Ludzie są pojebani
    Mamy na parkingu pod blokiem jedną "kopertę" dla niepełnosprawnych. Od jakiegoś czasu parkuje na niej sąsiad - emeryt, który nie wygląda na chorego, ale ma plakietkę i niby może parkować. Ostatnio wprowadził się inny sąsiad, który chodzi o kulach, albo jeździ na wózku i też parkuje na tym miejscu. Przed chwilą ten pierwszy zadzwonił po policję, bo on jest starszy i jemu się bardziej należy. Radiowóz podjechał, szykuje się niezła inba za oknem.
    #janusze #polskiedrogi #sasiedzi
    pokaż całość

odpowiedzi (23)