Wpis z mikrobloga

Odnośnie wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/24565927/pol-metra-kuzwa-miejsca-miedzy-samochodami-a-ta-po/
Sorry, ze teraz dopiero wołam, ale nie miałem czasu przez resztę weekendu.
Słyszałem, ze poznańska policja to dno i 2137 metrów mułu, teraz i mi przyszło sie o tym przekonać.
Zgłaszając sprawę bagietmajster odpowiedział mi, ze patrol jedzie. Nie dodał chyba, ze jedzie z Koziej Wólki w gminie Wypiździejewo w powiecie Pierdziszowice.
Po prawie godzinie oczekiwania na miejscu zadzwoniłem raz jeszcze (czas oczekiwania na linii 5 minut, wiec jeśli ktoś Was by wtedy szlachtował, gwałcił to sorry, ale nie zgłosicie tego) i dowiedziałem sie ze nie wiadomo kiedy by przyjechał patrol, bo brakuje radiowozów.
To po ki wuj mówili mi wtedy ze kogoś juz wysyłają?
Niedługo potem przyszli właściciele Coppera, okazali sie nim być dwóch panów w średnim wieku. Opowiedziałem im sytuacje, na wiadomość o wezwaniu policji nie chcieli sie dogadywac i chcieli załatwiać sprawę przez wezwanie biegłego i sąd, i odjechali. W trakcie naszej 2-3 minutowej znajomości dowiedziałem się ze jeden z nich jest prawnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za koleje pół godziny znowu zadzwoniłem by dowiedzieć się za ile by ktoś przyjechał, czas oczekiwania znowu około 5 minut, znowu sie dowiedziałem że mam jeszcze czekać i czekać. Stwierdziłem że to bezsensowne, powiedziałem co myślę na ten temat i pojechałem do mieszkania.
Około 21:30, czyli 3 godziny od zgłoszenia dzwoni do mnie jakiś nieznany numer. Odbieram, przedstawia się, , z pytaniem czy jestem jeszcze na miejscu zdarzenia. Powiedziałem tylko że nie i nie czekając na dalszy tok rozmowy rozłączyłem się.

Morał z tej historii jest krótki i chyba wszystkim znany, nie zgłaszaj sprawy, oddaj z drzwi, i tak pozostaniesz nieznany.

#poznan #samochody #policja
  • 16
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (61)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @NoMoRe @anonimowyrozmowca @Jojne_Zimmerman @RapidHere @czynny_obserwator @Basteq @bez_plomienia @EndriuGolara @c1nu @MZ23 @Mikolev @LosEvilos @kemtom2ek @latko @Szczebaks @ippawel @megawatt @JakNicOko @CoYoT @Harry19911
@dziad-jihad: ja zawsze #!$%@? drzwiami jak ktoś
A) stanie na tyle blisko ze utrudnia wejście do samochodu i ledwo trzyma sie w swoim miejscu na parkingu
B) ktoś mi uderzy przy wysiadaniu

Tak czy siak win win bo auto mam stare i nawet nie widać ze uderzałem bo guma na drzwiach w dobrym miejscu
@dziad-jihad: I później przez takich jak Ty, Patrole policji jadą po dwie godziny do zdarzenia, bo nie odwołałeś tego jak pojechałeś.

Mam nadzieję, że będziesz teraz musiał bujać się na komisariacie.
@dziad-jihad: chociaż zdjęcia masz? Nie takie jak w poprzednim wpisie, tylko takie na których widać, że odległość się zgadza i są numery aut.

Jak masz to wal do ubezpieczyciela, warto spróbować