Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Golomp: pozwól że ci wyjaśnie, bo kolejny raz próbujesz skomplikować coś co jest całkiem proste

1. śmieje się ze Sznikersa który daje rady Czaxowi jak się jeździ F1

@czaksniff Czasem wolniej znaczy szybciej ( ),


2. a tymczasem sam kolejny raz nie miał odwagi pokazać się na gridzie, no ale jest mocny w pisaniu
3. zresztą całe starcie lig ACTB wywołał także sam Sznikers, więc
@rauf Ty to dobry kolo jesteś, kompletnie nie ogarniasz wykopowego humoru, teraz smieszkujesz niby ze mnie... Eh nie będę Ci się tłumaczył czemu mnie nie ma na tej czy innej imprezie. A że byłem po części pomysłodawca to nie ma nic do rzeczy.
W ogóle nie czytasz ze zrozumieniem zresztą nie pierwszy raz Ci się to zdarza. Nie mówiłem, że ja Cię dam na czarno tylko informowałem że większość tagu #simracing ma
@rauf Ja nie mogę smieszkowac na swoim własnym podwórku, za to wasze surfacekomando już może robić sobie filmiki komentować i lajkowac? Czemu po raz kolejny robisz k... z logiki?
I nie będziesz pod moim własnym wpisem decydował kiedy ma być koniec tematu a kiedy nie. Ja jak i inni z wykopu nie wchodzimy z butami na Twoje forum i nie robimy śmietnika z tematów. Za to Tobie często się to zdarza, ostatnio
@czaksniff Ja mam często tak, że na łatwym stosunkowo zestawie mam problemy (patrz Mugello xD) a na trudniejszym idzie mi przyzwoicie (patrz Bathurst czy Szybka Madzia) także nie wykluczone, że jakbym miał okazję pojechać wczorajsze F1 to nie byłoby tak tragicznie jak co u niektórych :D