Wpis z mikrobloga

Miraski mamy dla was XIAOMI MI ROBOT VACUUM CLEANER w naprawdę dobrej cenie z kuponem rabatowym

Najlepszy inteligentny odkurzacz Xiaomi Mi Robot z kuponem XIAOMIVAC
i darmową przesyłka Priority Line bez VAT za niesamowite ------> $309.99.

W tej promocji mamy dostępnych tylko 200 sztuk na cały świat.
Jeżeli ktoś czekał na dobrą cenę na ten odkurzacz, to chyba właśnie nadeszła ta pora.

#gearbest #xiaomi #promocje #kuponyrabatowe #kodyrabatowe
GearBest_Polska - Miraski mamy dla was XIAOMI MI ROBOT VACUUM CLEANER w naprawdę dobr...

źródło: comment_cc9II2SbzPWP0SeifhlwfUUlUbtq5aMB.jpg

Pobierz
  • 52
@GearBest_Polska: Oj chyba czas odświeżyć sobie pamięć ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jak dla mnie to bomba bo jak dostanę VAT to wyślę screen i zażądam zwrot kasy za VAT do supportu ( ͡ ͜ʖ ͡)

A cytując ciebie: (tak @matiwoj11 miał rację)

95% produktów zakupionych w naszym sklepie nie zostaje oclona jednak nie możemy niestety tego nigdy zagwarantować.


@kruprz: Zacytowałeś zdanie z FAQ, które mówi ogólnie o przesyłkach rejestrowanych, ale nie np. DHL-u, który jest w zdecydowanej mniejszości wybierany przez naszych klientów. Przesyłki pocztowe znacznie rzadziej kontrolowane są przez Urząd Celny i stąd 95% z nich nigdy nie musiała być dodatkowo opłacana. Jak wybierzesz priority line ekspercie to nie otrzymasz VAT (zapoznaj się najpierw z działaniem tej formy przesyłki)

A i nie radzę dodawać mnie na czarną listę


Jesteś
@trollasek: Ja nie wiem, nie ja to pisałem.

@GearBest_Polska: gdzie tu jest rozdzielenie na przewoźników?

Jak wybierzesz priority line ekspercie to nie otrzymasz VAT (zapoznaj się najpierw z działaniem tej formy przesyłki)

Jeśli gwarantujesz to OK, super a wręcz bosko ( ͡° ͜ʖ ͡°) osobiście to się cieszę bo to gwarantuje mi i innym Mirkom zwrot kasy jeśli jakaś opłata zostanie naliczona i dla mnie to
kruprz - @trollasek: Ja nie wiem, nie ja to pisałem.

@GearBest_Polska: gdzie tu je...

źródło: comment_F9vb6NkCIfEbRsOWL3ky9zkz6dpd3hNh.jpg

Pobierz
@AliPaczka: może udałoby się wyciągnąć procent z zatrzymanych paczek przez UC, na podstawie ich wagi, żeby odsiać pierdołki za kilka dolarów? Z tego co pamiętam to NL post podaje wagę paczek.
@wojszu: waga jest często wpisywana losowo wiec nie ma nawet sensu zabawa w to, myślę że spokojnie połowa rejestrowanych paczek łapie się na VAT i większość tych 10% zapewne jest z tej połowy ;)
@AliPaczka: nie 10% tylko 14%, wraz z pojawieniem się nowych rządów wzrosła liczba urzędników, następnie tą liczbę urzędników należy pomnożyć przez liczbe pracowników w GearBest i wyciągnąć z tego pierwiastek.
@AliPaczka: Nie wypada tak kłamać publicznie. Te procenty to pewnie liczone ze wszystkimi przesyłkami co nie łapią sie na vat i tymi co trafiły do Polski przez magazyn transferowy. I pewnie za okres 10 lat z czego w ciągu ostatnich miesięcy urzędy zwiększyły liczbę urzędników. Jak przesyłka podejrzanie duża, wartościowa nadana jest z poza eu to wpadnie w ręce celników niemal na 100%. Ja na razie z WER Zabrze przegrywam 0
@Rogovic: Nie kłamię, dla wszystkich wyżej było logiczne że to średnia z wszystkich rejestrowanych przesyłek, zresztą sam o tym wspomniałem. Co do okresu to sprawdzałem od 1 czerwca tego roku do wczoraj.
@Rogovic: A co zamawiasz? Zakładam, że nie jakąś drobnicę. Ja ze wszystkich rejestrowanych przesyłek (kilkadziesiąt, pewnie 50-100) raz tylko miałem kontrole i vat - oczywiście przy telefonie. Druga sprawa to Zabrze, ponoć mają niezły rentgen ;)