Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem zbijać kapitał polityczny na śmierci brata, jak nikt cię nie kocha, brata nikt nie kocha, do wszystich masz żal, i nie masz nikogo bliskiego, nawet żony, tylko kot, od którego wszystko swędzi. Ale #!$%@? żeby robić politykę antyuchodźcową na zagładzie Żydów, żydów oraz przecież też Polaków, to już naprawdę trzeba mieć mentalność pewnych pań określonej profesji. #dobrazmiana #pis i nawet tego nie taguję #bekazpisu bo to naprawdę nie jest śmieszne. To jest przerażające. #polityka
Pobierz noitakto - Ja rozumiem zbijać kapitał polityczny na śmierci brata, jak nikt cię nie k...
źródło: comment_ghiVb0PLSz0dLYDu1ocdIZpiCWn77apK.jpg
  • 72
@szczotkadokiblazadlugie Nie głosowałem nigdy na PO, oceniam jedynie z boku rozmontowywanie konstytucyjnych instytucji demokratycznych. Sędziowie TK byli wybierani przez większość parlamentarną, ale nigdy nie wybrano sędziów na miejsca już obsadzone, tylko dlatego, żeby jak najszybciej przejąć władzę w Trybunale. Do tego dochodzą kwestię nie publikowania wyroków, reforma KRS (bo jak niby mamy pomóc sądownictwu poprzez uzależnianie go od polityków).

Różne kontrowersyjne z punktu widzenia zgodności z prawem decyzje podejmowane były przez poprzednią
Póki co ciesz się że mieszkasz w kraju gdzie ludzie z sąsiednich krajów ( cywilizowananych) chcą #!$%@? i się osiedlac tutaj


@SoNuS: Srogo się zaśmiałem w tym miejscu. Żadnemu niemcowi czy francuzowi których znam taka myśl przez głowę nie przeszła. Już, rzucają swoje dziesięciokrotne zarobki i standard życia dwie stopy wyższy i przyjeżdżają robić dobrobyt w Polsce, bo tu nie ma muslimów. ;)
@szczotkadokiblazadlugie: ta ta ta. Znamy te waszą partyjną śpiewkę. Za komuny na takich jak ja jeszcze dodatkowo wołaliście "zapluty karzeł reakcji". W zasadzie to co dzisiaj #!$%@?ą twoi ludzcy panowie zbyt daleko nie odbiega od retoryki komuchów, więc oprócz "plucia jadem" możesz jeszcze dorzucić powyższe, będziesz miał barwniej, pączku róży.
@noitakto wyklęty, przezkaczystówjakzakomuny_zamknięty XD Zanim zaczniesz płakać w kącie nad swym losem opozycjonisty narażonego na gumę po plecach i represje, przypomnij sobie który obóz w historii IIIRP ma na koncie WSZYSTKIE kroki związane z dekomunizacją. Przypomnij sobie też dla odmiany, który obóz ma na koncie pochówki z honorami dla katów Stanu Wojennego, zapraszanie ich do RBN i tym podobne gesty, utwierdzające czerwony establishment o nietykalności. Zanim sobie więc
@eMac1ek: dla twojej wiadomości:
- sędziowie TK dalej są wybierani przez większość parlametarną (nie wiem co się wam teraz wciska, więc informuję xD). Nie wybierano ich na miejsca już obsadzone, tylko na miejsca, na które nie mieli prawa być obsadzeni, słusznie przewidując jesienną klęskę w wyborach ABY JAK NAJDŁUŻEJ UTRZYMAĆ WŁADZĘ W TRYBUNALE XDDD to zupełnie co innego, hm? XD
- a nie publikowanie wyroków nie było czasem wynikiem niestosowania się
żyją ludzie tacy jak ty którzy byliby w stanie poświęcić życie 10 polaków żeby przyjąć iluśtam imigrantów zarobkowych.


@Jendrasss: o łał, prawica w końcu opracowała matematyczna formułę x imigrantów = y żyć
@noitakto: Nie znam tej wypowiedzi Szydło ale jak dla mnie bardzo celne słowa i kompletnie nie rozumiem czego się na spółę z Tuskiem czepiasz?

Nie w smak Ci to, że Polacy wyciągają wnioski z przeszłości?
- Był Konrad Mazowiecki i Krzyżacy
- Była Targowica i rozbiory
- Był w końcu Holokaust.

Czas powiedzieć stop Germańskiej polityce wobec Europy i Polski.
Mamy swoją rację stanu i nie pozwolimy zalać naszych ziem islamistami.
@worldmaster: dobre xd. Kiedyś był taki wiersz krążący jako audio. Zatroskana starsza pani, "osoba z południa", jak sama się przedstawiła, odczytywała na antenie radia maryja "wiersz o Unii Nierządnicy", która "zniszczyć chce piastowski ród". Poszukaj sobie. Prawdopodobnie odnajdziesz w nim sens swojego życia i walki :)