Wpis z mikrobloga

Ja rozumiem zbijać kapitał polityczny na śmierci brata, jak nikt cię nie kocha, brata nikt nie kocha, do wszystich masz żal, i nie masz nikogo bliskiego, nawet żony, tylko kot, od którego wszystko swędzi. Ale #!$%@? żeby robić politykę antyuchodźcową na zagładzie Żydów, żydów oraz przecież też Polaków, to już naprawdę trzeba mieć mentalność pewnych pań określonej profesji. #dobrazmiana #pis i nawet tego nie taguję #bekazpisu bo to naprawdę nie jest śmieszne. To jest przerażające. #polityka
Pobierz noitakto - Ja rozumiem zbijać kapitał polityczny na śmierci brata, jak nikt cię nie k...
źródło: comment_ghiVb0PLSz0dLYDu1ocdIZpiCWn77apK.jpg
  • 72
@Jendrasss: sliczna nadinterpretacja (gdzie niby ocenil sytuacje "nietrzezwo"? nie podejmujesz zadnej polemiki, a juz obwieszczasz zwyciestwo) + chochol, bo gdzie niby op mowi cos o jakimkolwiek poswiecaniu? szefernaker na urlopie chyba
@noitakto: Co do tych czasów... nie wiem czy wiesz co się dzieje w Donbasie, na Morzu Południowochińskim, Bliskim Wschodzie, co się dzieje w kwestiach terroryzmu czy jak Polska przedstawiana jest geopolitycznie - choćby "przesmyk suwalski". Wspomnieć nawet należy samą pułapkę Tukidydesa. Czasy są niespokojne a my - w przeciwieństwie do Izraela - będąc w pierwszej strefie zgniotu jak zwykle nie wyciągnęliśmy wniosków i nie tylko jesteśmy bezbronni jako obywatele ale też